Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Trwa nabór Mentorów do II edycji Programu Mentoringowego SGH

Trwa nabór Mentorów do II edycji Programu Mentoringowego SGH

Jeżeli jesteś absolwentem SGH, posiadasz wiedzę i doświadczenie, którymi chcesz się podzielić i chciałbyś wesprzeć studentów SGH w rozwoju zawodowym – zgłoś się jako mentor do Programu Mentoringowego SGH.

Program Mentoringowy SGH to inicjatywa łącząca wyróżniających się studentów i absolwentów SGH.

W trakcie trwającego klika miesięcy programu dobrane według najlepszego dopasowania potrzeb i oczekiwań pary mentor-mentee odbywają szereg indywidualnych spotkań, podczas których wymieniają się wiedzą, poglądami i doświadczeniem. Dodatkowo dla uczestników przygotowane są zamknięte warsztaty tematyczne oraz spotkania m.in. wspierające i rozwijające umiejętności pełnienia roli mentora.

Program skierowany jest do absolwentów studiów licencjackich, magisterskich lub doktoranckich SGH, którzy od momentu ukończenia studiów posiadają co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe lub 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, lub też posiadają co najmniej tytuł doktora oraz minimum 5-letni staż naukowy i/lub dydaktyczny od momentu obrony doktoratu.

Jeżeli jesteś więc absolwentem SGH i spełniasz powyższe kryteria zapraszamy do zgłaszania się do programu. Jest to doskonałą okazją do budowania relacji i integracja w gronie najlepszych absolwentów SGH podczas zamkniętych spotkań oraz możliwością samorealizacji i doskonalenia w obszarze dzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem oraz wspierania innych w rozwoju.

Szczegółowe informacje o programie wraz z regulaminem: www.sgh.waw.pl/mentoring

Formularz zgłoszeniowy do Programu dostępny jest tutaj.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 listopada br.