Czwartek, 24 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / Zostały tylko 3 tygodnie na złożenie aplikacji do Stypendium z Wyboru

Zostały tylko 3 tygodnie na złożenie aplikacji do Stypendium z Wyboru

Tylko do 28 kwietnia można składać aplikacje do IV edycji Stypendium z Wyboru. Do zdobycia jest nawet 5.000 złotych na realizację dowolnego marzenia związanego z rozwojem swojej kariery zawodowej. Pierwszy, najważniejszy krok to złożenie aplikacji, które można zgłaszać tylko do 28 kwietnia przez stronę programu. W IV edycji do rozdania jest aż 67.000 złotych!

Jak zaaplikować?

1. Wejdź na stronę http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl

2. Określ swój cel np. studia podyplomowe, nauka mandaryńskiego, program komputerowy, wernisaż swoich obrazów... Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

3. Złóż aplikację - filmik, prezentacja lub esej. Masz czas do 28 kwietnia 2013 roku.

W Stypendium z Wyboru nie liczy się co studiujesz, jakie masz oceny ani to, jaką masz sytuację materialną. Ważna jest tylko Twoja pomysłowość, determinacja i chęć zawalczenia o swoje marzenia. W Stypendium z Wyboru laureaci wybierani są w otwartym głosowaniu internautów!

Mecenasi IV edycji Stypendium z Wyboru: Shell, T-mobile, Polska Rada Biznesu, Ernst&Young, KPMG, Nestle, Panasonic, Grupa PZU, MDDP, Infosys, Falck Medycyna, MEDIACAMP i Sodexo.

Stypendium z wyboru - baner