Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / Ostatni dzwonek na zdobycie 5 tysięcy złotych - III edycja Stypendium z Wyboru!

Ostatni dzwonek na zdobycie 5 tysięcy złotych - III edycja Stypendium z Wyboru!

Do najbliższej niedzieli (13 maja 2012 roku, do godz. 23:59) studenci i absolwenci mogą zawalczyć o 5 tysięcy złotych na marzenia związane z edukacją bądź z rozwojem kariery zawodowej.

 

styp z wybTrwa III edycja Stypendium z Wyboru - projekt Fundacji Absolvent.pl. Program jest skierowany do studentów i absolwentów, którzy ukończyli studia najpóźniej rok temu.

Kto może brać udział w Stypendium z Wyboru?

W programie można brać udział indywidualnie lub w grupach (maksymalnie 5-osobowych).

Uczestnicy/grupy same decyduje, o jaką kwotę chcą się ubiega - w przedziale od 1.000 do 5.000 złotych i na co chcieliby/chciałyby ją przeznaczyć. Stypendium może przeznaczyć na jeden cel związany z edukacją bądź z rozwojem zawodowym. 

Jak zdobyć stypendium warte 5 tysięcy złotych?

W III edycji do rozdania jest prawie 100 tysięcy złotych. Aby zdobyć pieniądze na swój cel należy zrobić pracę aplikacyjną pod postacią filmiku, eseju bądź prezentacji i złożyć ją przez stronę www.stypendiumzwyboru.pl do 13 maja 2012, do godz. 23:59.

O tym, kto dostanie stypendium rozstrzygnie drugi etap - głosowanie Internautów i Mecenasów. Stypendium otrzymają te osoby/zespoły, które zdobędą najwięcej głosów.

Więcej informacji na temat programu znajduje się na www.stypendiumzwyboru.pl. Na stronie można już oglądać pierwsze aplikacje w zakładce uczestnicy. Zobacz, jak inni walczą o swoje marzenia - Ty i Twoi koledzy też macie szansę!

Mecenasi: Polska Rada Biznesu, T-Mobile, Ernst&Young, Budimex, Antal International, MDDP, TVN, Grupa PZU, Thales Polska, Outsourcing Experts, PLL LOT, Nestlé Polska, Falck Medycyna, Infosys BPO Poland, Sklepy Komfort, Microsoft, Sodexo, MEDIACAP SA, Henkel, Pelion, Novartis.

Patroni medialni: Puls Biznesu, Radio Eska.