Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / Stypendia dla studentów i absolwentów. Wystartowała III edycja Stypendium z Wyboru

Stypendia dla studentów i absolwentów. Wystartowała III edycja Stypendium z Wyboru

Studenci i absolwenci mogą zdobyć nawet 5 tysięcy złotych na marzenia związane z edukacją bądź z rozwojem kariery zawodowej. Wystarczy zrobić pracę aplikacyjną do 13 maja 2012 roku.

Trwa III edycja Stypendium z Wyboru - projekt Fundacji Absolvent.pl. Program jest skierowany do studentów i absolwentów, którzy ukończyli studia najpóźniej rok temu.

Na co można przeznaczyć stypendium?

Celem Stypendium z Wyboru jest podnoszenie kwalifikacji młodych ludzi, co pozwala stać się atrakcyjnym pracownikiem w oczach potencjalnego pracodawcy. - U nas nie liczą się wyniki w nauce, dochody, poglądy na świat. Stawiamy na ludzi ambitnych, kreatywnych i zdeterminowanych. Takich, którzy chcą się rozwijać zawodowo - mówi Katarzyna Godlewska, prezes Fundacji Absolvent.pl. - Stypendium można przeznaczyć między innymi na kursy językowe, opłacenie studiów, zakup niezbędnego sprzętu do kariery zawodowej czy też na otwarcie własnego biznesu - dodaje Dominik Wiegand, członek zarządu Fundacji Absolvent.pl.

Jak zdobyć stypendium warte 5 tysięcy złotych?

Fundacja Absolvent.pl w ramach dwóch edycji spełniła 39 marzeń wartych ponad 150 tysięcy złotych. W III edycji do rozdania jest ponad 90 tysięcy złotych. Aby zdobyć pieniądze na swój cel należy zrobić pracę aplikacyjną pod postacią filmiku, eseju bądź prezentacji i złożyć ją przez stronę www.stypendiumzwyboru.pl do 13 maja 2012, do godz. 23:59.

W programie można brać udział indywidualnie lub w grupach (maksymalnie 5-osobowych).

O tym, kto dostanie stypendium rozstrzygnie drugi etap - głosowanie Internautów i Mecenasów. Głosowanie trwa od 21 maja do 1 lipca 2012 roku do godz. 23:59 - chętni mogą zagłosować raz na każdą z prac przez stronę www.stypendiumzwyboru.pl. Pod każdą z aplikacji będzie umieszczony przycisk „Lubię to!”. Stypendium otrzymają te osoby/zespoły, które zdobędą najwięcej głosów. Wyniki zostaną podane z początkiem lipca. 

Więcej informacji na temat programu na stronie www.stypendiumzwyboru.pl

Mecenasi: Polska Rada Biznesu, T-Mobile, Ernst&Young, Antal International, MDDP, TVN, Grupa PZU, Thales Polska, Outsourcing Experts, PLL LOT, Nestlé Polska, Falck Medycyna, Infosys BPO Poland, Sklepy Komfort, Microsoft, Sodexo, MEDIACAP SA, Henkel, Pelion, Novartis.

Patroni medialni: Puls Biznesu, Radio Eska.

wyboru