Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / Project Master 2013 – Konkurs na najlepszą pracę dyplomową i podyplomową z zarządzania projektami

Project Master 2013 – Konkurs na najlepszą pracę dyplomową i podyplomową z zarządzania projektami

International Project Management Association Polska pragnie zaprosić do konkursu Project Master 2013 wszystkich dyplomantów, którzy w okresie od 1 października 2012 r. do 30 września 2013 r. obronili na jednej z polskich uczelni swoją pracę dyplomową z dziedziny zarządzania projektami.

Project Master to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę dyplomową i podyplomową w dziedzinie zarządzania projektami. Konkurs ma na celu szerzenie idei zarządzania projektami, a także wyłonienie oraz nagrodzenie osób posiadających bogatą wiedzę w tej dziedzinie. Podzielony jest na dwie kategorie: prace magisterskie oraz prace podyplomowe.  

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 października 2013 r. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Warszawie podczas XVI Konferencji IPMA Polska.

Uprzejmie prosimy o przekazanie powyższej informacji osobom, które mogłyby być zainteresowane Konkursem, prowadzą zajęcia z zakresu zarządzania projektami, są opiekunami Koła Naukowego Zarządzania Projektami lub promotorami zarówno prac magisterskich, jak i podyplomowych w tej dziedzinie. Będziemy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnieniu informacji na temat naszej inicjatywy.

Dowiedz się więcej