Czwartek, 24 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / OSTATNI DZWONEK NA ZŁOŻENIE APLIKACJI W PROGRAMIE STYPENDIUM Z WYBORU

OSTATNI DZWONEK NA ZŁOŻENIE APLIKACJI W PROGRAMIE STYPENDIUM Z WYBORU

Tylko do 11 grudnia można składać aplikacje do II edycji programu Stypendium z Wyboru.

Program Stypendium z Wyboru powstał w ramach inicjatywy Fundacji Absolvent.pl. Program jest skierowany do studentów i absolwentów, którzy chcą się rozwijać zawodowo, a których na to nie stać. O przyznaniu stypendium decyduje zaangażowanie i determinacja w dążeniu do rozwoju zawodowego, a także głosy oddane przez Internautów i Mecenasów.

- To już ostatni moment, aby przesłać swoją aplikację. Do udziału w programie zachęcamy tych, którzy się jeszcze nie zdecydowali, a chcą spełnić swoje marzenia związane z edukacją bądź z rozwojem kariery zawodowej - mówi Katarzyna Godlewska, prezes Fundacji Absolvent.pl

Do 11 grudnia studenci, absolwenci, do roku od ukończenia studiów, mogą zarejestrować się na stronie www.stypendiumzwyboru.pl. W aplikacji konkursowej powinni umieścić filmik, prezentacje, nagranie lub tekst, w którym w kreatywny i pomysłowy sposób wytłumaczą dlaczego to właśnie ich cele edukacyjne powinny zostać spełnione. Stypendium wynosi od 1.000 złotych do nawet 5.000 złotych.

GŁOSOWANIE

19 grudnia rozpocznie się faza głosowania, która potrwa do 22 stycznia. Internauci będą mogli oceniać prace aplikacyjne umieszczone na stronie www.stypendiumzwyboru.pl i oddać głos na te, które są ich zdaniem najlepsze. Osoby, które zdobędą najmocniejsze i najwięcej głosów Internautów i Mecenasów otrzymają stypendium.

Mecenasi II edycji Stypendium z Wyboru: Polska Rada Biznesu, T-Mobile, Budimex, Grupa Allegro, Ernst&Young, Antal International, Levi’s, MDDP, Jeronimo Martins, TVN, Bank BPH, jPalio, Ciech, Panasonic, Outsourcing Experts, MEDIACAP, PZU, Falck Medycyna, Microsoft, Sklepy Komfort, ADP, Grupa Eurocash, Holicon, Imperial Tobacco Polska, Sodexo.

Patroni Medialni: Puls Biznesu, Wirtualna Polska, Wprost.

KONTAKT DLA MEDIÓW

Fundacja Absolvent.pl

Katarzyna Godlewska - kasia.godlewska@absolvent.pl, kom. 607 18 10 10

Anna Wójcik - anna.wojcik@absolvent.pl, kom. 600 017 366

abs fota