Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / NOWE MOŻLIWOŚCI WSPARCIA STUDENTÓW Z INNOWACYJNYMI POMYSŁAMI NA BIZNES!

NOWE MOŻLIWOŚCI WSPARCIA STUDENTÓW Z INNOWACYJNYMI POMYSŁAMI NA BIZNES!

W listopadzie rozpoczął się nabór pomysłów do projektu Mazowieckiego Inkubatora Technologicznego, spółki należącej do giełdowej Arteria S.A.

 

MIT poszukuje osób i firm z nieszablonowymi pomysłami w obszarze e-commerce, nowoczesnych technologii, IT, sprzedaży prowadzonej na odległość oraz rozwiązań w zakresie dystrybucji towarów i usług.

Oferuje wsparcie merytoryczne (prawne, technologiczne, biznesowe) oraz finansowe- zainwestuje w każdy wybrany pomysł do 200 tys. Euro.

Projekt składa się z trzech etapów (selekcji, preinkubacji, wejścia kapitałowego).

Wystarczy zarejestrować się na stronie www.e-mit.pl, zalogować i na początek przesłać formularz zgłoszeniowy (etap selekcji). W kolejnym kroku, wybrane pomysły będą szczegółowo analizowane przez zespoły (preinkubacji, rozwoju biznesu, B+R, inwestycyjny). Z autorami najlepszych pomysłów MIT założy nowe spółki i zainwestuje w nie kapitał.

Dlaczego MIT?

  • Nabór pomysłów  prowadzi w trybie ciągłym (projekt trwa 30 miesięcy),
  • Posiada wsparcie ze strony spółek GK Arteria S.A.: technologicznej (Trimtab S.A.), marketingowej (Polymus Sp. z o.o.) i spółek sprzedażowych (Sellpoint Sp. z o.o., GallupPolska Sp. z o.o., Rigall Distribution Sp. z o.o, Arteria Retail S.A.),
  • Udziały MIT w nowych spółkach nie przekroczą 49,99%.

Zachęcamy do udziału!

 

DODATKOWE INFORMACJE:

MIT pla