Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / Konkurs na prace dyplomowe "Swisstandards.pl. Od teorii do praktyki"

Konkurs na prace dyplomowe "Swisstandards.pl. Od teorii do praktyki"

Umiejętność stosowania wiedzy teoretycznej w praktyce jest dziś jedną z umiejętności najbardziej poszukiwanych u absolwentów i cenionych przez pracodawców. Mimo jednak podejmowanych starań, wciąż w wielu przypadkach kończący studia młodzi ludzie mają problem z udokumentowaniem odpowiedniej praktyki oraz sprawdzeniem się w rzeczywistości rynkowej.

Aby ułatwić budowanie pomostu pomiędzy światem nauki i teorii a światem praktyki i biznesu oraz jednocześnie popularyzować dobre wzorce postępowania i standardy jakości w działalności gospodarczej Polsko- Szwajcarska Izba Gospodarcza we współpracy z działającymi na polskim rynku szwajcarskimi firmami - beneficjentami znaku jakości SWISSSTANDARDS.PL zainicjowała I edycję konkursu na prace dyplomowe „SWISSSTANDARDS.PL. Od teorii do praktyki”.

Unikalnym rozwiązaniem, jakie oferujemy jest możliwość korzystania ze wsparcia merytorycznego partnerów Konkursu, co umożliwi spojrzenie na wiele akademickich do tej pory rozważań przez pryzmat konkretnych uwarunkowań rynkowych.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe podejmujące zagadnienia m.in. corporate governance, modeli biznesowych, znaczenia jakości produktów i usług czy innowacyjności technologicznej produktów, chętnie uwzględniające wzorce i zasady panujące na rynku szwajcarskim lub w firmach szwajcarskich działających w Polsce.

Dla Autorów najlepszych prac stworzone zostaną specjalne programy stażowe oraz ufundowane zostaną cenne nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać na stronie www.odteoriidopraktyki.pl oraz pod numerem telefonu: 22 322 76 25.