Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / BRAMA Innovation Camp zaprasza na BIC SUMMER START - wakacyjny program inkubacji pomysłów o wysokim potencjale rynkowym!

BRAMA Innovation Camp zaprasza na BIC SUMMER START - wakacyjny program inkubacji pomysłów o wysokim potencjale rynkowym!

Program odbędzie się w dniach 16 sierpnia - 23 września 2011. Celem jest stworzenie produktu gotowego do komercjalizacji (prototypu, serwisu internetowego itp.) w 6 tygodni!

Oferujemy Ci: intensywny i kompleksowy cykl szkoleń, mentoring, pomoc w stworzeniu zespołu, dostęp do serwerów, terminali mobilnych i WIFI, przestrzeń do pracy, i wiele innych! BIC SUMMER START kierowany jest do ambitnych programistów, pasjonatów marketingu lub świetnych grafików: pojedynczych osób oraz zespołów z pomysłem na projekt o wysokim potencjale rynkowym. Jeśli uważasz, że jesteś osobą zdolną, ambitną i pracowitą, a nowe technologie są dla Ciebie inspiracją do tworzenia nowej wartości - zgłoś swój udział! BRAMA Innovation Camp (http://brama.elka.pw.edu.pl/bic) to program wspierania przedsiębiorczości akademickiej skierowany do studentów oraz naukowców prowadzących innowacyjne projekty i młode firmy.

Więcej informacji i zgłoszenia: http://www.summerstart.pl. Termin zgłoszeń mija 31 maja 2011. Udział w programie jest bezpłatny. Uczestnicy zostaną wybrani na podstawie zgłoszeń.