Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Staż – najkrótsza droga do programowania

Czy wszystkie drogi prowadzą do IT? W ciągu najbliższych kilku lat prawdopodobnie będziemy mogli obserwować właśnie taki trend.

International Management Traineeship

Do you wish to accelerate your personal potential growth? Do you possess the skills to develop yourself from an up-and-coming talent to an all-round, result focused manager?

Deloitte - Wiesz czego chcesz. Teraz Twój ruch!

Deloitte rekrutuje studentów i absolwentów!

Your development starts here

Chcesz rozwijać swoją karierę w sektorze finansów, ale brak Ci doświadczenia zawodowego?

The Kraft Heinz European Trainee Program

At Kraft Heinz, to be the BEST food company, growing a BETTER world is more than a dream - it is our GLOBAL VISION. To be the best, we want the best - best brands, best practices and, most importantly, the best people.

Smart Start! PwC rozpoczyna rekrutację na płatne praktyki dla najmłodszych studentów w ramach Programu WEX

Tylko do 10 marca młodzi i ambitni studenci mogą aplikować do PwC na Program WEX. Są to płatne, dwumiesięczne praktyki, które odbywają się w miesiącach letnich. Program skierowany jest do studentów pierwszych lat studiów I stopnia, wszystkich kierunków.

Staże w instytucjach kultury - Edycja Wiosenna 2016

Staże w instytucjach kultury zakładają umożliwienie studentom zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych oraz zapewnienie instytucjom kultury możliwości pozyskania nowych, kreatywnych pracowników.

Program Polish-American Internship Initiative– rekrutacja do 21 grudnia 2015 r.

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Polish-American Internship Initiative - programu wakacyjnych praktyk w renomowanych amerykańskich przedsiębiorstwach dla polskich studentów.

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie przyjmie praktykanta

Zapraszamy studentów zainteresowanych programowaniem na praktyki w SGH.

Studencie! Zasmakuj kariery w mBanku!

Od 1 października ruszyła rekrutacja na program stażowy w mBanku, nabierz nań apetytu! Dzięki temu, że program stażowy w mBanku jest rotacyjny sprawdzisz, który departament najbardziej Ci odpowiada.

Włącz się w zmianę, przystąp do programu Ambasadorów CSR!

Program Ambasadorów CSR jest jedną z inicjatyw Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, która skupia wokół siebie młodych, energicznych ludzi, chcących nie tylko zdobywać nową wiedzę, ale przede wszystkim zmieniać rzeczywistość, działając na rzecz swojego środowiska lokalnego!

Weź udział w programie stażowym FORTE

Jeśli jesteś studentem ostatnich lat studiów (licencjackich bądź magisterskich) i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, zapraszamy Cię do udziału w programie stażowym przygotowanym przez Fabryki Mebli Forte S.A.

Savills Graduate Programme

Ile razy słyszeliście, że kluczem do sukcesu zawodowego jest wyjście poza schematy?

Program Ambasadorski Sollers Consulting

Jesteś aktywnym studentem I, II badź III roku? Kreatywność, samodzielność, inicjatywa i nieustanna chęć działania wpisują się w Twój profil osobowości?

Goldman Sachs Group - Recruitment Events

Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne z The Goldman Sachs Group w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, 26 października 2015 r., Aula II budynek C.

Zapraszamy do udziału w programie „Erasmus dla młodych przedsiębiorców"

Poszukujesz nowych pomysłów na prowadzenie swojego gospodarstwa? Od niedawna prowadzisz ekologiczną działalność rolniczą? Poważnie myślisz o założeniu własnego gospodarstwa ekologicznego? Chcesz nawiązać międzynarodowe kontakty branżowe?

Staże w instytucjach kultury - edycja jesienno-zimowa 2015

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do jesienno - zimowej edycji projektu „Staże w instytucjach kultury”.

SSM Traineeship Programme

If you are interested in banking supervision and hold at least a bachelor’s degree in one of many relevant disciplines, then you should apply for this 12-month traineeship programme in the Single Supervisory Mechanism (SSM).

Zostań wolontariuszem!

Masz wolną godzinę lub godzin kilka w tygodniu i chcesz zaangażować się w ciekawą akcję społeczną za pośrednictwem Internetu? Zostań wolontariuszem/wolontariuszką TuDu!

Praktyki studenckie w administracji rządowej

Program praktyk studenckich w administracji rządowej jest szansą dla studentów na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w interesujących i zróżnicowanych uwarunkowaniach administracji publicznej.