Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Savills Graduate Programme

Ile razy słyszeliście, że kluczem do sukcesu zawodowego jest wyjście poza schematy?

Program Ambasadorski Sollers Consulting

Jesteś aktywnym studentem I, II badź III roku? Kreatywność, samodzielność, inicjatywa i nieustanna chęć działania wpisują się w Twój profil osobowości?

Goldman Sachs Group - Recruitment Events

Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne z The Goldman Sachs Group w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, 26 października 2015 r., Aula II budynek C.

Zapraszamy do udziału w programie „Erasmus dla młodych przedsiębiorców"

Poszukujesz nowych pomysłów na prowadzenie swojego gospodarstwa? Od niedawna prowadzisz ekologiczną działalność rolniczą? Poważnie myślisz o założeniu własnego gospodarstwa ekologicznego? Chcesz nawiązać międzynarodowe kontakty branżowe?

Staże w instytucjach kultury - edycja jesienno-zimowa 2015

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do jesienno - zimowej edycji projektu „Staże w instytucjach kultury”.

SSM Traineeship Programme

If you are interested in banking supervision and hold at least a bachelor’s degree in one of many relevant disciplines, then you should apply for this 12-month traineeship programme in the Single Supervisory Mechanism (SSM).

Zostań wolontariuszem!

Masz wolną godzinę lub godzin kilka w tygodniu i chcesz zaangażować się w ciekawą akcję społeczną za pośrednictwem Internetu? Zostań wolontariuszem/wolontariuszką TuDu!

Praktyki studenckie w administracji rządowej

Program praktyk studenckich w administracji rządowej jest szansą dla studentów na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w interesujących i zróżnicowanych uwarunkowaniach administracji publicznej.

Dołącz do zespołu McKinsey & Company Poland

Chcesz zdobyć doświadczenie w jednej z największych firm doradztwa strategicznego i operacyjnego na świecie? Interesujesz się prowadzeniem badań, zbieraniem i analizą danych? Lubisz góry?

JUNIOR PROFESSIONALS IN THE EU DELEGATIONS

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, że Europejska Służba Działań Zewnętrznych (ESDZ) ogłosiła nabór kandydatów do udziału w płatnym programie stażowym JUNIOR PROFESSIONALS IN THE EU DELEGATIONS (JPD) - High Level Traineeship Programme in the Delegations of the European Union.

Ministerstwo Środowiska zaprasza studentów na praktyki

Chcesz spędzić wakacje w przyjemny sposób, a jednocześnie zdobyć doświadczenie zawodowe otwierające drogę do kariery? Ministerstwo Środowiska chce Ci to zaproponować!

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa

Roczny program rozwojowy skierowany jest do studentów pierwszego i drugiego roku studiów II stopnia oraz do absolwentów uczelni wyższych (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich).

Staże w instytucjach kultury - Edycja Letnia 2015

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Letniej Edycji projektu „Staże w instytucjach kultury”.

Zostań Ambasadorem The Boston Consulting Group!

Studiujesz na I-III roku i masz głowę pełną pomysłów? W przyszłości rozważasz karierę w firmie doradztwa strategicznego? Jesteś urodzonym organizatorem i dobrze orientujesz się w swoim środowisku akademickim?

Letnie Praktyki Badawcze 2015

Nudzą Cię schematy proponowanych praktyk? Weź udział w XI Letnich Praktykach Badawczych!

Junior Managers Program w Bosch

Interesuje Cię międzynarodowa kariera? Czujesz, że masz potencjał i chciałbyś ukierunkować swój zawodowy rozwój?

Zostań Żywiołowym Menedżerem - trwa rekrutacja do Programu Menedżerskiego

Masz pragnienie rozwoju, a nowe wyzwania to Twój Żywioł?

uThoruj sobie drogę na staż!

Thor, syn Odyna, bóg. Dostał pracę w PZU. Teraz czas na Ciebie. Zostań naszym stażystą! Jak grom spadną na Ciebie boskie benefity i umowa o pracę. Testuj swoje moce, realizując projekty nieziemskiej skali.