Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Aplikuj na Talent Development Program w L’Oréal Polska

Na Twoje zgłoszenie czekamy do końca czerwca 2016 r.

Program Ambasador Banku BGŻ BNP Paribas

Program Ambasador skierowany jest do najlepszych studentów uczelni wyższych z całej Polski.

Zostań Influencerem PwC!

Jeżeli chcesz wpływać na studentów ze swojej uczelni, lubisz być online i jesteś na bieżąco z nowikami w Social Media, zgłoś się do Programu Influencer PwC!

Dynamic Volunteers needed for Warsaw Microfinance Conference 14-17 June

The European Microfinance Network (EMN) is an international non-profit association whose mission it is to promote microfinance in Europe as a tool to fight social and economic exclusion and to promote micro entrepreneurship and self-employment.

SUKCES? Wystarczy po niego sięgnąć

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę? Jesteś gotowy zmierzyć się z realnymi wyzwaniami, zaangażować się w pracę organizacji, wyznaczyć i konsekwentnie dążyć do realizacji celów?– Program Kariera Polskiej Rady Biznesu jest właśnie dla takich ludzi jak Ty!!!

Ambasadorzy KPMG

Program „Ambasadorzy KPMG” w edycji 2016/2017 jest prestiżowym programem dla studentów, dającym możliwość poznania specyfiki pracy w branży audytorsko-doradczej oraz stanowiącym przepustkę do podjęcia w przyszłości pracy w naszej firmie.

Wakacyjne Staże Studenckie w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Program WSS skierowany jest do młodych, ambitnych ludzi, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego, w tym szeroko pojętych stosunków międzynarodowych, militarnych oraz pozamilitarnych aspektów bezpieczeństwa, legislacji w tym zakresie, a także analizy informacji, procesu redakcyjnego i pracy z materiałami archiwalnymi.

Staż – najkrótsza droga do programowania

Czy wszystkie drogi prowadzą do IT? W ciągu najbliższych kilku lat prawdopodobnie będziemy mogli obserwować właśnie taki trend.

International Management Traineeship

Do you wish to accelerate your personal potential growth? Do you possess the skills to develop yourself from an up-and-coming talent to an all-round, result focused manager?

Deloitte - Wiesz czego chcesz. Teraz Twój ruch!

Deloitte rekrutuje studentów i absolwentów!

Your development starts here

Chcesz rozwijać swoją karierę w sektorze finansów, ale brak Ci doświadczenia zawodowego?

The Kraft Heinz European Trainee Program

At Kraft Heinz, to be the BEST food company, growing a BETTER world is more than a dream - it is our GLOBAL VISION. To be the best, we want the best - best brands, best practices and, most importantly, the best people.

Smart Start! PwC rozpoczyna rekrutację na płatne praktyki dla najmłodszych studentów w ramach Programu WEX

Tylko do 10 marca młodzi i ambitni studenci mogą aplikować do PwC na Program WEX. Są to płatne, dwumiesięczne praktyki, które odbywają się w miesiącach letnich. Program skierowany jest do studentów pierwszych lat studiów I stopnia, wszystkich kierunków.

Staże w instytucjach kultury - Edycja Wiosenna 2016

Staże w instytucjach kultury zakładają umożliwienie studentom zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych oraz zapewnienie instytucjom kultury możliwości pozyskania nowych, kreatywnych pracowników.

Program Polish-American Internship Initiative– rekrutacja do 21 grudnia 2015 r.

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Polish-American Internship Initiative - programu wakacyjnych praktyk w renomowanych amerykańskich przedsiębiorstwach dla polskich studentów.

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie przyjmie praktykanta

Zapraszamy studentów zainteresowanych programowaniem na praktyki w SGH.

Studencie! Zasmakuj kariery w mBanku!

Od 1 października ruszyła rekrutacja na program stażowy w mBanku, nabierz nań apetytu! Dzięki temu, że program stażowy w mBanku jest rotacyjny sprawdzisz, który departament najbardziej Ci odpowiada.

Włącz się w zmianę, przystąp do programu Ambasadorów CSR!

Program Ambasadorów CSR jest jedną z inicjatyw Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, która skupia wokół siebie młodych, energicznych ludzi, chcących nie tylko zdobywać nową wiedzę, ale przede wszystkim zmieniać rzeczywistość, działając na rzecz swojego środowiska lokalnego!

Weź udział w programie stażowym FORTE

Jeśli jesteś studentem ostatnich lat studiów (licencjackich bądź magisterskich) i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, zapraszamy Cię do udziału w programie stażowym przygotowanym przez Fabryki Mebli Forte S.A.