Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Ekspert w Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w ramach usługi PRO - EKSPORT

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 6.2.1.

Czekamy na Ciebie! Zostań Ambasadorem KPMG na Twojej uczelni!

Ambasadorzy KPMG biorą czynny udział w promowaniu fi rmy na swojej uczelni. Do ich zadań należy organizowanie wydarzeń oraz profesjonalne reprezentowanie KPMG. Poprzez aktywną współpracę, zdobywają cenne doświadczenie i mają niezwykłą szansę poznania fi rmy z innej perspektywy.

HILTI OUTPERFORMER - ważny komunikat!

W związku ze zgłoszonymi przez pracodawcę problemami z adresem e-mail umieszczonym w ogłoszeniu rekrutacyjnym do programu HILTI Outperformer, aplikacje studentów, którzy w ostatnich tygodniach odpowiadali na tę ofertę mogły nie dotrzeć do pracodawcy. Wszystkie osoby, które aplikowały do tego programu są proszone o zapoznanie się z tym komunikatem!

Global Marketing Talent Event

Join the Marketing Talent Event Philips Lighting in collaboration with Careers in Europe and become a Philips High Potential

Płatne praktyki w L`Oréal - konkurs Student Roku Marketingu

L`Oréal i Universum ogłaszają konkurs na Studenta Roku Marketingu. Szukamy ludzi, którzy chcą realizować swoje marzenia i nie boją się wyzwań. Spośród nadesłanych aplikacji wyłonimy Studenta Roku, który odbędzie 6-miesięczny płatny staż w L`Oréal.

STAŻE W INSTYTUCJACH KULTURY EDYCJA LETNIA 2010

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Letniej Edycji programu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy na temat funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.

Grupa Trinity buduje sieć Ambasadorów

Grupa Trinity buduje sieć Ambasadorów

W odpowiedzi na niezaspokojone dotąd potrzeby studentów Grupa Trinity uruchamia Program Ambasadorski, angażując zawodowo najbardziej aktywnych studentów.

SZUKAMY LIDERÓW

POLSKA RADA BIZNESU ZAPRASZA DO UDZIAŁU W PROGRAMIE KARIERA 2010 NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWYM PROGRAMIE PRAKTYK STUDENCKICH. UWAGA: TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY DO 24 MAJA!

Ruszyła rekrutacja na Letnie Praktyki Badawcze!

Trwają zapisy na VI Letnie Praktyki Badawcze – wakacyjne interdyscyplinarne warsztaty dla studentów i doktorantów, których celem jest wykorzystanie matematycznego sposobu myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów firm i instytucji. Termin składania zgłoszeń upływa 31 maja 2010.

Po raz szósty - DZIĘKUJEMY!

Jest nam bardzo miło poinformować, że firma PricewaterhouseCoopers ponownie otrzymała od studentów wyróżnienie i w badaniu przeprowadzanym corocznie przez AIESEC została wybrana Pracodawcą Roku 2009 .

EMPERIA MENADŻER EXPRESS

Jeżeli jesteś osobą, która: nie lubi monotonii, nie chce pracować za biurkiem, lubi rozwiązywać trudne sytuacje, jest nastawiona na osiągnięcie sukcesu i objęcie kierowniczego stanowiska...

Wakacyjny staż informatyczny w firmie Comarch

Już po raz 8. firma Comarch SA, lider Europy Środkowej w rozwiązaniach IT dla kilku sektorów gospodarki zaprasza do udziału wakacyjnym programie stażowym, który daje szansę na poznanie specyfiki pracy przy projektach informatycznych.

Program Praktyk Letnich British American Tobacco

Weź udział w Programie Praktyk Letnich British American Tobacco, który może być znakomitym wstępem do dalszej współpracy.

Praktyki w L`Oréal

Żeby zdobyć praktyki w L`Oréal wystarczy usiąść wygodnie przed komputerem i zagrać w Reveal. To internetowa gra biznesowa przygotowana specjalnie dla studentów wszystkich kierunków studiów, którzy chcą poznać międzynarodowego lidera branży kosmetycznej, dowiedzieć się, jak wygląda praca w poszczególnych działach i sprawdzić swoje umiejętności zawodowe.

Management Trainee

Kończysz studia? Jesteś absolwentem? Chcesz osiągnąć sukces? Zaplanuj z nami swoją karierę!

PwC Business Case Project

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim projekcie biznesowym będącym symulacją pracy konsultantów zajmujących się doradztwem dla dużych firm i instytucji.

If Your Career Needs to be with The Global No. 1

Jump on board and apply for our Global Graduate Programme now!

We are improving agricultural sustainability through our innovations! - Finance Management Program

Become a Finance Leader with Syngenta. We are proud of the people we develop and proud to help farmers feed the world.

Summer 2010 Capitol Hill Internships

United States-European Union Government Initiatives – Summer 2010 Capitol Hill Internships – Where Tomorrow's Leaders Get the Job Done with Today's Lawmakers

Careers in Europe Event in Berlin

Europe's top employers are coming to Berlin to recruit you! The Careers in Europe Event in Berlin is a prestigious recruitment forum where multinational companies from all over Europe will conduct one-to-one interviews with carefully selected first-class candidates. On offer are many excellent careers across the continent!