Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Polish Interns on the Go

Capitol Hill Internships offer a unique, first-hand public service experience at the office of a US lawmaker to Polish university upperclassmen and the best and brightest young scholars.

BAT Poland Management Trainee Programme

Are you a new graduate with high career aspirations? Are you fluent in Polish and English? Are you willing to challenge yourself in a winning global organization?

Join us at International IDS Challenge!

If you want to get insight into how information technology is used to make commercial advantage in a global business environment do not hesitate to apply.

Departament Narodów Zjednoczonych i Praw Człowieka Ministerstwa Spraw Zagranicznych informuje:

ONZ uruchomiła stronę internetową stanowiącą element INSPIRA, nowego elektronicznego systemu rekrutacji kandydatów do pracy w Organizacji.

Program Ambasadorski

Bank Pekao S.A. jest wiodącą instytucją na polskim rynku finansowym oraz częścią jednej z najdynamiczniej rozwijających się instytucji finansowych w Europie – Grupy UniCredit. Świadczy usługi dla około 5 milionów klientów, w tym ponad 250 tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw oraz ponad 15 tysięcy klientów korporacyjnych.

Praca wakacyjna w Niemczech dla studentów – lato 2011

Wzorem lat ubiegłych studenci zainteresowani podjęciem zatrudnienia w okresie przerwy wakacyjnej w Niemczech mogą ubiegać się za pośrednictwem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie o formularze, które stanowią podstawę do późniejszego otrzymania umowy od pracodawcy niemieckiego.

Welcome to Queen's MSc Program

Queen's Master of Science in Management is an exceptional 12-month program that provides an advanced-level conceptual foundation in your chosen field. It differs from an MBA program that teaches practical application of management theory.

Ekspert w Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w ramach usługi PRO - BIZ

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 6.2.

Chcesz założyć własną firmę, ale brak Ci środków?! Sięgnij po 40 000,00 zł.

Już 24 listopada rusza rekrutacja do projektu realizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości POKL 6.2 „Załóż firmę z AIP w woj. mazowieckim”! Jeżeli masz ciekawy pomysł i , jesteś zameldowany na terenie woj. mazowieckiego to te pieniądze mogą trafić właśnie do Ciebie.

GLEN: Wyjedź do Kenii lub Ugandy i włącz się do edukacji globalnej!

Polska Akcja Humanitarna rozpoczyna rekrutację do kolejnej edycji programu GLEN.

European Graduate Programme

With electronics, music, pictures, gaming and mobile communications, Sony is uniquely positioned to create exciting new digital entertainment experiences for consumers by bringing together cutting-edge products with digital content and services. Our European Graduate Programme (EGP) is recruiting young business professionals who want to join our continuous drive for innovation and be inspired by what they do.

Business Leadership Internship with Precision Marketing group, LLC San Diego, California

Dear Student, In our continual effort to provide you with the highest quality educational experience, we are pleased to announce a very unique and challenging International Business Leadership internship with Precision Marketing Group, LLC. This company provides students with a meaningful six to twelve month paid internship in San Diego, California.

Zostań Wolontariuszem Towarzystwa Ekonomistów Polskich!

Interesujesz się ekonomią? Jesteś osobą aktywną i szukasz nowych wyzwań? Lubisz zdobywać wiedzę i brać udział w ciekawych projektach? Chcesz poznać cenionych ekonomistów?

"Nauczycielem wszystkiego jest praktyka" Gajusz Juliusz Cezar

Każdy z nas odbywa praktyki, bo jest to jeden z najważniejszych etapów naszej kariery. Praktyki pozwalają na lepsze poznanie przyszłego środowiska pracy oraz na rozwój osobisty. Bywają płatne, darmowe, długie i chwilowe, ale zazwyczaj oznaczają poświęcenie swojego cennego czasu na odbycie praktycznego stażu.

Wyciągnij z Gemiusa jak najwięcej, czyli bezpłatne raporty, analizy oraz artykuły na temat internetu i zjawisk w nim zachodzących.

Gemius SA - lider w zakresie prowadzenia badań internetu w Polsce, w odpowiedzi na rosnące potrzeby internautów, ich głód wiedzy z zakresu badań, internetu, nowych technologii oraz zjawisk zachodzących wokół nas, przygotował program gemiusAcademy.*

PROGRAM TWOJA PERSPEKTYWA

ZGŁOŚ SIĘ DO III EDYCJI PROGRAMU AMBASADORSKIEGO!

Niepełnosprawnik szuka wolontariuszy!

„Niepełnosprawnik“ to pierwsza w Polsce baza dostępności obiektów użyteczności publicznej. Dzięki bazie osoby niepełnosprawne (ale nie tylko) wiedzą do jakich obiektów w Warszawie dostaną się bez problemu, do jakich z niewielką pomocą, a jakie pozostają dla nich niedostępne. Działamy od 2008 roku!

Międzynarodowy koncern IT szuka specjalistów

W październiku w Poznaniu otwarte zostanie Międzynarodowe Centrum Obsługi IT. To inwestycja koncernu CIBER, w której pracę znajdzie ok. 200 osób, w tym studentów, znających świetnie języki obce i posiadających doświadczenie w dziedzinie informatyki lub pragnących rozwijać swoje umiejętności w tym obszarze. O tym, czym zajmuje się centrum będzie można się przekonać już 14 października w czasie dnia otwartego.

CSR-owi studenci poszukiwani!

7 października 2010 roku rozpoczyna się rekrutacja do programu Ambasadorów CSR Ligi Odpowiedzialnego Biznesu.

Polish Interns on the Go

Polish Interns on the Go

United States-European Union Government Initiatives, Winter 2011 Capitol Hill Internships