Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Praktyki i staże

Praktyki i staże

"Nauczycielem wszystkiego jest praktyka" Gajusz Juliusz Cezar

Każdy z nas odbywa praktyki, bo jest to jeden z najważniejszych etapów naszej kariery. Praktyki pozwalają na lepsze poznanie przyszłego środowiska pracy oraz na rozwój osobisty. Bywają płatne, darmowe, długie i chwilowe, ale zazwyczaj oznaczają poświęcenie swojego cennego czasu na odbycie praktycznego stażu.

Wyciągnij z Gemiusa jak najwięcej, czyli bezpłatne raporty, analizy oraz artykuły na temat internetu i zjawisk w nim zachodzących.

Gemius SA - lider w zakresie prowadzenia badań internetu w Polsce, w odpowiedzi na rosnące potrzeby internautów, ich głód wiedzy z zakresu badań, internetu, nowych technologii oraz zjawisk zachodzących wokół nas, przygotował program gemiusAcademy.*

PROGRAM TWOJA PERSPEKTYWA

ZGŁOŚ SIĘ DO III EDYCJI PROGRAMU AMBASADORSKIEGO!

Niepełnosprawnik szuka wolontariuszy!

„Niepełnosprawnik“ to pierwsza w Polsce baza dostępności obiektów użyteczności publicznej. Dzięki bazie osoby niepełnosprawne (ale nie tylko) wiedzą do jakich obiektów w Warszawie dostaną się bez problemu, do jakich z niewielką pomocą, a jakie pozostają dla nich niedostępne. Działamy od 2008 roku!

Międzynarodowy koncern IT szuka specjalistów

W październiku w Poznaniu otwarte zostanie Międzynarodowe Centrum Obsługi IT. To inwestycja koncernu CIBER, w której pracę znajdzie ok. 200 osób, w tym studentów, znających świetnie języki obce i posiadających doświadczenie w dziedzinie informatyki lub pragnących rozwijać swoje umiejętności w tym obszarze. O tym, czym zajmuje się centrum będzie można się przekonać już 14 października w czasie dnia otwartego.

CSR-owi studenci poszukiwani!

7 października 2010 roku rozpoczyna się rekrutacja do programu Ambasadorów CSR Ligi Odpowiedzialnego Biznesu.

Polish Interns on the Go

Polish Interns on the Go

United States-European Union Government Initiatives, Winter 2011 Capitol Hill Internships

Careers in Europe

On 13th & 14th December Careers in Europe is organising a recruitment event for internationally minded candidates!

Vestas Graduate Programme 2011

Do 3-ego października trwa nabór na kolejną edycje Vestas Graduale Programme, która rozpocznie się na wiosnę 2011 2010 roku.

Careers in Europe Event - Top Women/Top Careers

Top Women | Top Careers, a Careers in Europe Event for high-potential female graduates and early career professionals (with a background in business, schience or engineering), taking place on November 19th & 20th in Brussels. The application deadline is October 10th. Careers in Europe pays for the accommodation of 200 candidates.

TALENT for LUXEMBOURG

On October 5th, 2010 at the Chamber of Commerce of Luxembourg, Pangloss International will organise the 5th edition of TALENT for LUXEMBOURG

Careers in Europe Brussels Event

On 13th & 14th December Careers in Europe is organising a recruitment event for internationally minded candidates!

Ekspert w Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w ramach usługi PRO - EKSPORT

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 6.2.1.

Czekamy na Ciebie! Zostań Ambasadorem KPMG na Twojej uczelni!

Ambasadorzy KPMG biorą czynny udział w promowaniu fi rmy na swojej uczelni. Do ich zadań należy organizowanie wydarzeń oraz profesjonalne reprezentowanie KPMG. Poprzez aktywną współpracę, zdobywają cenne doświadczenie i mają niezwykłą szansę poznania fi rmy z innej perspektywy.

HILTI OUTPERFORMER - ważny komunikat!

W związku ze zgłoszonymi przez pracodawcę problemami z adresem e-mail umieszczonym w ogłoszeniu rekrutacyjnym do programu HILTI Outperformer, aplikacje studentów, którzy w ostatnich tygodniach odpowiadali na tę ofertę mogły nie dotrzeć do pracodawcy. Wszystkie osoby, które aplikowały do tego programu są proszone o zapoznanie się z tym komunikatem!

Global Marketing Talent Event

Join the Marketing Talent Event Philips Lighting in collaboration with Careers in Europe and become a Philips High Potential

Płatne praktyki w L`Oréal - konkurs Student Roku Marketingu

L`Oréal i Universum ogłaszają konkurs na Studenta Roku Marketingu. Szukamy ludzi, którzy chcą realizować swoje marzenia i nie boją się wyzwań. Spośród nadesłanych aplikacji wyłonimy Studenta Roku, który odbędzie 6-miesięczny płatny staż w L`Oréal.

STAŻE W INSTYTUCJACH KULTURY EDYCJA LETNIA 2010

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Letniej Edycji programu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy na temat funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.

Grupa Trinity buduje sieć Ambasadorów

Grupa Trinity buduje sieć Ambasadorów

W odpowiedzi na niezaspokojone dotąd potrzeby studentów Grupa Trinity uruchamia Program Ambasadorski, angażując zawodowo najbardziej aktywnych studentów.

SZUKAMY LIDERÓW

POLSKA RADA BIZNESU ZAPRASZA DO UDZIAŁU W PROGRAMIE KARIERA 2010 NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWYM PROGRAMIE PRAKTYK STUDENCKICH. UWAGA: TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY DO 24 MAJA!