Czwartek, 13 sierpnia 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Grupa Eurocash zaprasza studentów do udziału w Programie Praktyk Letnich "W Praktyce z Najlepszymi!"

Jeśli chcesz: • zdobyć praktyczne doświadczenie w interesującym Cię obszarze biznesowym • spotkać wielu ciekawych ludzi będących ekspertami w swoich dziedzinach • podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i pasją • kształcić się w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku pracy

Wyzwania Zrównoważonego Rozwoju okiem absolwentów - Tydzień do końca rekrutacji na Akademię Letnią WZR 2011

Jeszcze tylko tydzień (do 3 kwietnia 2011) trwa rekrutacja na XIV Akademię Letnią Wyzwania Zrównoważonego Rozwoju (3-23 lipca, Łódź). Czy warto poświęcić tegorocznego Open`era i trzy tygodnie wakacji na udział w tym przedsięwzięciu? Jakie korzyści z niego płyną, w życiu zawodowym i nie tylko? Doświadczenie i wiedza, nowi przyjaciele - o swoich refleksjach związanych z uczestnictwem w Akademii opowiadają jej absolwenci:

VII Letnie Praktyki Badawcze - informacja

Trwają zapisy na VII Letnie Praktyki Badawcze – wakacyjne interdyscyplinarne warsztaty dla studentów i doktorantów, których celem jest wykorzystanie matematycznego sposobu myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów firm i instytucji. W poprzednich latach zrealizowaliśmy projekty m.in. dla Narodowego Banku Polskiego, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Casinos Poland, Infovide-Martix i wielu innych.

Wakacyjne Staże Studenckie w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego po raz czwarty organizuje Wakacyjne Staże Studenckie (WSS). Partnerem projektu jest Akademia Obrony Narodowej. Staże odbywać się będą w lipcu, sierpniu i wrześniu 2011 roku.

Discover World with AIESEC

Czy chcesz: • poznać nowe, niesamowite kultury, • pracować w międzynarodowym środowisku, • zdobyć unikalne doświadczenie zawodowe, • poprawić swoje zdolności językowe, • zrobić coś dla siebie jednocześnie robiąc coś dla innych, • przeżyć niesamowitą przygodę?

3-miesięczne płatne staże dla studentów i absolwentów SGH

Zapraszamy do udziału w programie płatnych 3-miesięcznych staży realizowanych w ramach projektu Innowacyjna SGH = wiedza + doświadczenie, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Engineering Excellence

The Engineering Excellence Event connects engineering graduates and professionals (in chemical, civil, electrical, industrial, manufacturing, mechanical or software engineering) with around 15 leading global companies looking to tackle tomorrow’s world challenges. We’ll help you seize the right opportunity and meet employers face to face at this invitation-only event.

Business Excellence

The Business Excellence Event connects you with leading global companies looking for talented graduates and professionals for positions in management, finance, marketing, logistics, HR... We’ll help you seize the right opportunity and meet employers of around 15 companies face to face at this invitation-only event.

XVI Edycja Programu Praktyk Letnich w Citi Handlowy

Witajcie:) Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Programu Praktyk Letnich w Citi Handlowy.

Innowacyjni studenci poszukiwani

„Wyskocz z ideą, wygraj staż” to hasło konkursu stażowego „Kompania innowacji” organizowanego przez Kompanię Piwowarską. Już drugi rok z rzędu lider rynku piwnego w Polsce daje szansę młodym, utalentowanym i kreatywnym ludziom na rozwój swoich kompetencji. Projekty można zgłaszać do 26 kwietnia b.r.

Program Praktyk Letnich w Novartis

Ruszyły zapisy na kolejne warsztaty z cyklu Połknij Pigułkę Sukcesu. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę, zapisz się na wykład już dziś i spotkaj się z naszymi ekspertami.

IREVNA HIRING DAY

CRISIL Irevna Poland sp. z o.o. is glad to invite fifth-year students (second year of Masters Studies) and Masters Study Graduates to its ‘Hiring Day’ event. The event is organized to offer job opportunity to the right talents seeking to work in the financial sector.

Gra o staż w DB Schenker

Konkurs „Grasz o staż” cieszy się ogromną popularnością wśród studentów i absolwentów w całym kraju •Uczestnicy tegorocznej edycji mogą powalczyć o miesięczną praktykę w DB Schenkerinfo – nowoczesnym Centrum Obsługi Klienta w Łodzi

The Universum office in Stockholm is looking for candidates for Universum Summer Internship 2011

Are you an outstanding student and graduating 2011 or 2012? Do you want to manage a successful comany in the future?

Studencie, PRaktykuj za granicą!

Wystartował konkurs stażowy „PRaktykuj za granicą”. Do udziału w VIII już edycji Instytut Monitorowania Mediów zaprasza wszystkich studentów interesujących się PR-em i komunikacją społeczną. Na zwycięzców czekają staże w renomowanych agencjach PR w Londynie i Brukseli oraz nagrody rzeczowe. Prace można nadsyłać do 31 marca

UWAGA PRACODAWCY! Staże dla studentów i absolwentów SGH współfinansowane przez UE

Prezentujemy specjalną ofertę dla tych firm, które są zainteresowane przyjęciem na 3-miesięczny staż studenta lub absolwenta SGH w 2011 r.

Job Opportunities in Kuwait

Oferta Ambasady RP dotycząca zatrudnienia polskich ekonomistów w Kuwejcie.

STAŻE W INSTYTUCJACH KULTURY EDYCJA WIOSENNA 2011

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Wiosennej Edycji programu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy nt. funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.

KONE International Trainee Program

Firma KONE, jeden ze światowych liderów branży wind i schodów ruchomych, co roku otwiera przed młodymi ludźmi możliwość odbycia międzynarodowych stażów w ramach ITP. Jest to możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w wielokulturowym środowisku oraz rozwoju kompetencji językowych.

Born to be BAT

To Twoja przyszłość. Rozwijaj się z nami. Jesteś Born to be BAT?