Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Ministerstwo Środowiska poszukuje w ramach rozeznania rynku, kandydata na eksperta

na zapewnienie wsparcia informacyjno-promocyjnego w ramach przygotowań oraz sprawowania polskiego Przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej w II połowie 2011 r.

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKA Z DNIA 1 kwietnia 2011 ROKU

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 6.2.1.

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKA Z DNIA 1 kwietnia 2011 ROKU

Wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. z siedzibą przy ul. Smolnej 12 w Warszawie Ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy: Starszy Specjalista ds. obsługi Inwestora W pełnym wymiarze czasu pracy Liczba kandydatów do wyłonienia: 1

Szczęśliwa siódemka poszukiwana!

Chciałbyś spotkać się ze specjalistami ds. rekrutacji najpopularniejszych pracodawców Polsce? Napić się z nimi kawy i porozmawiać na mniej formalnym gruncie? Zostań jednym z 7 zaproszonych studentów!

Ministerstwo Środowiska poszukuje w ramach rozeznania rynku, kandydata na eksperta

do realizacji zadań o charakterze asystenckim oraz organizacyjno-logistycznym w ramach przygotowań i sprawowania przez Polskę Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej w II połowie 2011 r.

Marketing Trainee Programme / Sales Trainee Programme

Our trainee programmes offer you as talented graduate the possibility to start your career in this truly international work environment. During the 2 years programme in Marketing, you will work on challenging tasks in our different brand families of PM Germany, and on innovative projects in Consumer Engagement.

Międzynarodowa szwedzka korporacja Stena Recycling Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na dwa prestiżowe miejsca stażowe w dziale PR & Marketing Communication oraz Strategy & Improvements.

Staż jest płatny, trwa 6-8 miesięcy i odbywa się w Warszawie. Firma opłaca również mieszkanie w Warszawie (jeśli osoba jest spoza Warszawy), pomaga znaleźć zakwaterowanie oraz opłaca dojazdy do rodzimego miasta.

Grupa Eurocash zaprasza studentów do udziału w Programie Praktyk Letnich "W Praktyce z Najlepszymi!"

Jeśli chcesz: • zdobyć praktyczne doświadczenie w interesującym Cię obszarze biznesowym • spotkać wielu ciekawych ludzi będących ekspertami w swoich dziedzinach • podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i pasją • kształcić się w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku pracy

Wyzwania Zrównoważonego Rozwoju okiem absolwentów - Tydzień do końca rekrutacji na Akademię Letnią WZR 2011

Jeszcze tylko tydzień (do 3 kwietnia 2011) trwa rekrutacja na XIV Akademię Letnią Wyzwania Zrównoważonego Rozwoju (3-23 lipca, Łódź). Czy warto poświęcić tegorocznego Open`era i trzy tygodnie wakacji na udział w tym przedsięwzięciu? Jakie korzyści z niego płyną, w życiu zawodowym i nie tylko? Doświadczenie i wiedza, nowi przyjaciele - o swoich refleksjach związanych z uczestnictwem w Akademii opowiadają jej absolwenci:

VII Letnie Praktyki Badawcze - informacja

Trwają zapisy na VII Letnie Praktyki Badawcze – wakacyjne interdyscyplinarne warsztaty dla studentów i doktorantów, których celem jest wykorzystanie matematycznego sposobu myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów firm i instytucji. W poprzednich latach zrealizowaliśmy projekty m.in. dla Narodowego Banku Polskiego, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Casinos Poland, Infovide-Martix i wielu innych.

Wakacyjne Staże Studenckie w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego po raz czwarty organizuje Wakacyjne Staże Studenckie (WSS). Partnerem projektu jest Akademia Obrony Narodowej. Staże odbywać się będą w lipcu, sierpniu i wrześniu 2011 roku.

Discover World with AIESEC

Czy chcesz: • poznać nowe, niesamowite kultury, • pracować w międzynarodowym środowisku, • zdobyć unikalne doświadczenie zawodowe, • poprawić swoje zdolności językowe, • zrobić coś dla siebie jednocześnie robiąc coś dla innych, • przeżyć niesamowitą przygodę?

3-miesięczne płatne staże dla studentów i absolwentów SGH

Zapraszamy do udziału w programie płatnych 3-miesięcznych staży realizowanych w ramach projektu Innowacyjna SGH = wiedza + doświadczenie, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Engineering Excellence

The Engineering Excellence Event connects engineering graduates and professionals (in chemical, civil, electrical, industrial, manufacturing, mechanical or software engineering) with around 15 leading global companies looking to tackle tomorrow’s world challenges. We’ll help you seize the right opportunity and meet employers face to face at this invitation-only event.

Business Excellence

The Business Excellence Event connects you with leading global companies looking for talented graduates and professionals for positions in management, finance, marketing, logistics, HR... We’ll help you seize the right opportunity and meet employers of around 15 companies face to face at this invitation-only event.

XVI Edycja Programu Praktyk Letnich w Citi Handlowy

Witajcie:) Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Programu Praktyk Letnich w Citi Handlowy.

Innowacyjni studenci poszukiwani

„Wyskocz z ideą, wygraj staż” to hasło konkursu stażowego „Kompania innowacji” organizowanego przez Kompanię Piwowarską. Już drugi rok z rzędu lider rynku piwnego w Polsce daje szansę młodym, utalentowanym i kreatywnym ludziom na rozwój swoich kompetencji. Projekty można zgłaszać do 26 kwietnia b.r.

Program Praktyk Letnich w Novartis

Ruszyły zapisy na kolejne warsztaty z cyklu Połknij Pigułkę Sukcesu. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę, zapisz się na wykład już dziś i spotkaj się z naszymi ekspertami.

IREVNA HIRING DAY

CRISIL Irevna Poland sp. z o.o. is glad to invite fifth-year students (second year of Masters Studies) and Masters Study Graduates to its ‘Hiring Day’ event. The event is organized to offer job opportunity to the right talents seeking to work in the financial sector.

Gra o staż w DB Schenker

Konkurs „Grasz o staż” cieszy się ogromną popularnością wśród studentów i absolwentów w całym kraju •Uczestnicy tegorocznej edycji mogą powalczyć o miesięczną praktykę w DB Schenkerinfo – nowoczesnym Centrum Obsługi Klienta w Łodzi