Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Festiwal Wolontariatu, czyli eksplozja pozytywnej energii

Już po raz drugi osoby zarządzające pracą wolontariuszy spotkają się w jednym miejscu, by uczyć się od siebie i dzielić wiedzą. Festiwal Wolontariatu startuje juz 10 czerwca br. i jest jedną z części obchodów Europejskiego Roku Wolontariatu.

Finance Trainee Programme

Philip Morris GmbH (as German parent company) is part of the multinational company Philip Morris International Inc. (PMI), the leading international tobacco company, with products sold in approximately 180 countries.

Zostań Ambasadorem Citi Handlowy na Twojej uczelni!

Zapraszamy studentów do udziału w "Programie Ambasadorskim Citi Handlowy".

Unicredit Summer Internship Program

Program letnich praktyki międzynarodowy to niepowtarzalna okazja do zdobycia międzynarodowego doświadczenia w jednej z największych grup finansowych jaką jest UniCredit.

STAŻE W INSTYTUCJACH KULTURY EDYCJA LETNIA 2011

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Letniej Edycji programu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy nt. funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.

Poznaj świat mediów i weź udział w programie stażowym Media School. Na Twoje zgłoszenia czekamy do 15 maja!

Już tylko do 15 maja można składać aplikacje na drugą edycję programu stażowego SZKOŁA MEDIÓW. Każdy kto chce poznać rynek mediów i zdobyć doświadczenie mediowca, powinien odwiedzić stronę www.szkolamediow.pl . Szansę na płatne praktyki ma każdy, a na najlepszych czekają stałe miejsca pracy w domu mediowym ZenithOptimedia Group!

Poszukiwani wolontariusze na konferencję ECSITE

Konferencja odbywa się w dniach 24 – 28 maja br. Jest to coroczna konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Centrów Nauki i Muzeów Techniki ECSITE. Stowarzyszenie jest formalnie europejskie, ale na konferencji są co roku goście z całego świata.

Zostań Ambasadorem Fabryki Przyjemności

Jeśli chcesz zostać ambasadorem z prawdziwie ministerialną pensją, podróżować po świecie raz Nowy York, innym razem Sydney – koniecznie przeczytaj ten anons.

TALENT DEVELOPMENT PROGRAM (July – December 2011)

You are like no one else. And obviously, you want to work for a company which is like no other. Imagine.....L'Oréal. A range of international brands, unique in the world of beauty, supported by cutting edge research.

POTRZEBNI WOLONTARIUSZE do CZECH

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w projekcie Wolontariatu Europejskiego w ramach Programu „Młodzież w działaniu” informujemy, że mamy 3 wolne miejsca na 1-miesięczny EVS w CZECHACH.

CIB International Graduate Program

Międzynarodowy Program dla Absolwentów "Corporate & Investment Banking" (CIB International Graduate Program) jest programem, który pozwala młodym ludziom pozyskać praktyczną wiedzę z zakresu bankowości korporacyjnej oraz inwestycyjnej w ramach Grupy UniCredit.

Szkoła Mediów po raz drugi! Dom Mediowy ZenithOptimedia Group zaprasza na międzynarodowy program stażowy SZKOŁA MEDIÓW 2.0

Druga edycja programu stażowego Szkoła Mediów już ruszyła. Wszyscy studenci 4 i 5 roku oraz tegoroczni absolwenci mają szansę na płatny staż w jednym z największych w Polsce sieciowych domów mediowych ZenithOptimedia Group! To niesamowita okazja, by zdobyć doświadczenie i poznać rynek mediów. Dla najlepszych czekają stałe miejsca pracy. Pierwszy etap rekrutacji do programu stażowego Szkoła Mediów 2.0 właśnie się rozpoczął i potrwa do 15 maja. Formularze zgłoszeniowe można składać poprzez stronę www.szkolamediow.pl.

Ministerstwo Środowiska poszukuje w ramach rozeznania rynku, kandydata na eksperta

na zapewnienie wsparcia informacyjno-promocyjnego w ramach przygotowań oraz sprawowania polskiego Przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej w II połowie 2011 r.

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKA Z DNIA 1 kwietnia 2011 ROKU

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 6.2.1.

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKA Z DNIA 1 kwietnia 2011 ROKU

Wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. z siedzibą przy ul. Smolnej 12 w Warszawie Ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy: Starszy Specjalista ds. obsługi Inwestora W pełnym wymiarze czasu pracy Liczba kandydatów do wyłonienia: 1

Szczęśliwa siódemka poszukiwana!

Chciałbyś spotkać się ze specjalistami ds. rekrutacji najpopularniejszych pracodawców Polsce? Napić się z nimi kawy i porozmawiać na mniej formalnym gruncie? Zostań jednym z 7 zaproszonych studentów!

Ministerstwo Środowiska poszukuje w ramach rozeznania rynku, kandydata na eksperta

do realizacji zadań o charakterze asystenckim oraz organizacyjno-logistycznym w ramach przygotowań i sprawowania przez Polskę Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej w II połowie 2011 r.

Marketing Trainee Programme / Sales Trainee Programme

Our trainee programmes offer you as talented graduate the possibility to start your career in this truly international work environment. During the 2 years programme in Marketing, you will work on challenging tasks in our different brand families of PM Germany, and on innovative projects in Consumer Engagement.

Międzynarodowa szwedzka korporacja Stena Recycling Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na dwa prestiżowe miejsca stażowe w dziale PR & Marketing Communication oraz Strategy & Improvements.

Staż jest płatny, trwa 6-8 miesięcy i odbywa się w Warszawie. Firma opłaca również mieszkanie w Warszawie (jeśli osoba jest spoza Warszawy), pomaga znaleźć zakwaterowanie oraz opłaca dojazdy do rodzimego miasta.