Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże

Praktyki i staże

PwC prezentuje pierwszy fabularny case - NanoShadow

Rekrutacja jaką znaliśmy do tej pory powoli przechodzi do historii. Zamiast zapraszać kandydatów na formalne rozmowy, firma doradcza PwC stworzyła fabularny projekt rekrutacyjny oparty na formule case story. W ciągu 2 miesięcy poprzedzających finałowy event rekrutacyjny kandydaci wciągani są do świata fikcyjnej firmy NanoShadow – śledzą wydarzenia i zbierają dane na jej temat, niezbędne do przeprowadzania audytu.

Program Erasmus+ dla absolwentów SGH

Przypominamy, że w programie Erasmus+ na zagraniczną praktykę lub staż mogą wyjeżdżać również absolwenci wyższych uczelni (licencjaci, magistrowie i doktorzy) – w ciągu jednego roku od ukończenia studiów. Długość pobytu za granicą wliczana jest do łącznego czasu trwania mobilności na tym poziomie studiów, na którym student został zakwalifikowany na wyjazd. Rekrutacja odbywa się na ostatnim roku nauki.

Wybierz jeden z programów Banku BGŻ BNP Paribas!

Chcesz zobaczyć, jak wygląda w praktyce świat wielkich finansów? Interesują Cię zmiany, digital lub działanie banku z perspektywy IT? A może chcesz rozwijać się w obszarze employer brandingu i promocji? Jeśli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedziałeś „tak”, zobacz, w którym z programów przygotowanych przez Bank BGŻ BNP Paribas możesz rozwijać swoją karierę.

Globalny staż w firmie ABB – ruszyła rekrutacja

Już teraz można zgłaszać chęć udziału w kolejnej edycji Global Trainee for Information Systems. Podejmij wyzwanie i weź udział w wyjątkowym programie dla absolwentów!

Rusza Program Praktyk Letnich – Wystartuj z Teva!

Rusza kolejna edycja Programu Praktyk Letnich w firmie Teva Pharmaceuticals Polska, należącej do jednej z największych firm farmaceutycznych na świecie. W ramach projektu kilkunastu studentów będzie miało możliwość zdobycia wartościowych doświadczeń zawodowych pod okiem specjalistów podczas trzymiesięcznego płatnego stażu w warszawskim biurze. Warunek konieczny – proaktywność i otwarty umysł.

Program Rozwojowy TESCO Ekstraklasa dla absolwentów

Jesteś absolwentem wyższej uczelni? Postaw swoje pierwsze kroki w zarządzaniu i awansuj w Tesco na stanowisko kierownicze już w ciągu pierwszego roku pracy!

Wirtualny Dzień Otwarty w Banku BGŻ BNP Paribas

6 czerwca 2017 r. Bank BGŻ BNP Paribas organizuje Wirtualny Dzień Otwarty, podczas którego studenci będą mieli okazję porozmawiać ze specjalistami oraz odbyć wirtualny spacer po warszawskim i krakowskim oddziale banku.

Unilever International Internship Programme

Are you looking for an international experience as part of an energetic, creative and passionate team that values your ideas? With exciting European locations and an insight into a global business, the Unilever International Internship Programme provides an incredible start to your career.

Letnie praktyki w Ministerstwie Zdrowia

Zapraszamy na letnie praktyki w Ministerstwie Zdrowia.

Złoża Kariery - Program praktyk PGNiG SA

Złoża Kariery to program edukacyjno-stażowy dla studentów i absolwentów realizowany przez PGNiG SA. W ramach bieżącej edycji Programu prowadzimy rekrutację na płatne praktyki do 13 działów w Centrali Spółki i Oddziału Obrotu Hurtowego. Ponadto w dniu 02.06.2017 r. organizujemy spotkanie informacyjne dla wszystkich studentów nt. oferty praktyk. Spotkanie będzie połączone z niecodzienną atrakcją- grą terenową realizowaną na zabytkowym terenie PGNiG SA w klimacie przedwojennej Warszawy. Uczestnicy wyruszą w podróż w czasie, która pozwoli im poznać bliżej ponad 130-letnią historię kompleksu przy ulicy Marcina Kasprzaka 25 i dawnej Gazowni Warszawskiej.

Praktyki w Dziale Promocji i Rekrutacji SGH!

Studiujecie w SGH? Interesujecie się promocją, PR? Dział Promocji i Rekrutacji oferuje 2-tygodniowe praktyki zawodowe, a dla najlepszych - 6-miesięczną płatną współpracę z możliwością późniejszego zatrudnienia.

odLOTowy Staż 2017!

Z nami Twoja kariera może wystartować i poszybować naprawdę wysoko. Kiedy inni obiecują, że zabiorą Cię na szczyt, my chcemy spełnić Twoje marzenia o lataniu i zabrać Cię w chmury, skąd wszystko jest możliwe. Jeśli masz odwagę, jesteś gotów na rozwinięcie skrzydeł i zdobywanie nowych horyzontów – zapraszamy na pokład! ‘OdLOTowyStaż’ to niezwykła szansa zdobycia wielu nowych umiejętności i doświadczeń oraz poznania wciągającego i magicznego świata lotnictwa.

Zostań Ambasadorem KPMG!

Trwa rejestracja do programu Ambasadorzy KPMG. Nie czekaj, sprawdź, czy posiadasz cechy, które powinien mieć Ambasador KPMG. Zaaplikuj! Na Twoje zgłoszenie czekamy do 2 czerwca.

Rusza rekrutacja na Staż z Lwem w ING Banku Śląskim!

ING Bank Śląski rozpoczyna rekrutację na Staż z Lwem, 2-miesięczny staż wakacyjny z możliwością przedłużenia i pozostania w Banku na dłużej!

Program stażowy DB jest DBest! Aplikuj do 15 maja 2017 r.

Dlaczego program stażowy DB Schenker jest DBest? 19 miejsc stażowych, 7 rodzajów stanowisk w 12 lokalizacjach i 4 obszarach biznesowych, umowa o pracęi samodzielne projekty biznesowy.

Program Start Up at FIEGE

Program Start Up at FIEGE

Grupa FIEGE od wielu lat jest zaangażowana we współpracę ze szkołami, uczelniami oraz ośrodkami edukacyjnymi. Proponowany staż obejmuje prace w działach operacyjnych, cykl szkoleń z najbardziej doświadczonymi specjalistami oraz managerami, zdobycie wartościowego doświadczenia, a przede wszystkim szansę na stałe zatrudnienie w FIEGE.

Staż za przynajmniej 2500 zł miesięcznie? Czeka na studentów i absolwentów

30 firm i oferta 80 staży w jednym miejscu oraz wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2500 złotych miesięcznie. Do końca maja trwa nabór uczestników do Programu Kariera – jednego z najstarszych polskich programów stażowych.

Rozpocznij karierę w firmie Unilever!

Jesteś na ostatnim roku studiów licencjackich lub magisterskich? Szukasz możliwości rozwoju w firmie o globalnej renomie i wieloletnim doświadczeniu w kształceniu liderów? Chcesz mieć okazję do międzynarodowych rotacji i pracy z ludźmi z całej Europy? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź nasze programy i wybierz, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb!

Wakacyjne Staże Studenckie w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Wakacyjne Staże Studenckie w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Proponowany przez BBN od 2008 r. program umożliwia studentom zdobycie bezcennego doświadczenia oraz sprawdzenia się w działaniu w instytucji, wykonującej zadania bezpośrednio dla Prezydenta RP. W ciągu minionych lat program stawał się prestiżową formą nabywania kompetencji na najwyższym szczeblu administracji państwowej, a także dawał szansę młodym ludziom na rozpoczęcie kariery zawodowej. Z przeszło setki dotychczasowych stażystów, pięcioro pracuje w BBN, a wielu nadal utrzymuje kontakty z ekspertami Biura.

Ostatnie dni kampanii rekrutacyjnej do EY – aplikuj do 10 kwietnia!

Trwa rekrutacja do EY Polska – pracodawcy ze światowego TOP 3*. Na studentów czekają oferty pracy i płatnych praktyk.