Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Unilever International Internship Programme

Are you looking for an international experience as part of an energetic, creative and passionate team that values your ideas? With exciting European locations and an insight into a global business, the Unilever International Internship Programme provides an incredible start to your career.

Letnie praktyki w Ministerstwie Zdrowia

Zapraszamy na letnie praktyki w Ministerstwie Zdrowia.

Złoża Kariery - Program praktyk PGNiG SA

Złoża Kariery to program edukacyjno-stażowy dla studentów i absolwentów realizowany przez PGNiG SA. W ramach bieżącej edycji Programu prowadzimy rekrutację na płatne praktyki do 13 działów w Centrali Spółki i Oddziału Obrotu Hurtowego. Ponadto w dniu 02.06.2017 r. organizujemy spotkanie informacyjne dla wszystkich studentów nt. oferty praktyk. Spotkanie będzie połączone z niecodzienną atrakcją- grą terenową realizowaną na zabytkowym terenie PGNiG SA w klimacie przedwojennej Warszawy. Uczestnicy wyruszą w podróż w czasie, która pozwoli im poznać bliżej ponad 130-letnią historię kompleksu przy ulicy Marcina Kasprzaka 25 i dawnej Gazowni Warszawskiej.

Praktyki w Dziale Promocji i Rekrutacji SGH!

Studiujecie w SGH? Interesujecie się promocją, PR? Dział Promocji i Rekrutacji oferuje 2-tygodniowe praktyki zawodowe, a dla najlepszych - 6-miesięczną płatną współpracę z możliwością późniejszego zatrudnienia.

odLOTowy Staż 2017!

Z nami Twoja kariera może wystartować i poszybować naprawdę wysoko. Kiedy inni obiecują, że zabiorą Cię na szczyt, my chcemy spełnić Twoje marzenia o lataniu i zabrać Cię w chmury, skąd wszystko jest możliwe. Jeśli masz odwagę, jesteś gotów na rozwinięcie skrzydeł i zdobywanie nowych horyzontów – zapraszamy na pokład! ‘OdLOTowyStaż’ to niezwykła szansa zdobycia wielu nowych umiejętności i doświadczeń oraz poznania wciągającego i magicznego świata lotnictwa.

Zostań Ambasadorem KPMG!

Trwa rejestracja do programu Ambasadorzy KPMG. Nie czekaj, sprawdź, czy posiadasz cechy, które powinien mieć Ambasador KPMG. Zaaplikuj! Na Twoje zgłoszenie czekamy do 2 czerwca.

Rusza rekrutacja na Staż z Lwem w ING Banku Śląskim!

ING Bank Śląski rozpoczyna rekrutację na Staż z Lwem, 2-miesięczny staż wakacyjny z możliwością przedłużenia i pozostania w Banku na dłużej!

Program stażowy DB jest DBest! Aplikuj do 15 maja 2017 r.

Dlaczego program stażowy DB Schenker jest DBest? 19 miejsc stażowych, 7 rodzajów stanowisk w 12 lokalizacjach i 4 obszarach biznesowych, umowa o pracęi samodzielne projekty biznesowy.

Program Start Up at FIEGE

Program Start Up at FIEGE

Grupa FIEGE od wielu lat jest zaangażowana we współpracę ze szkołami, uczelniami oraz ośrodkami edukacyjnymi. Proponowany staż obejmuje prace w działach operacyjnych, cykl szkoleń z najbardziej doświadczonymi specjalistami oraz managerami, zdobycie wartościowego doświadczenia, a przede wszystkim szansę na stałe zatrudnienie w FIEGE.

Staż za przynajmniej 2500 zł miesięcznie? Czeka na studentów i absolwentów

30 firm i oferta 80 staży w jednym miejscu oraz wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2500 złotych miesięcznie. Do końca maja trwa nabór uczestników do Programu Kariera – jednego z najstarszych polskich programów stażowych.

Rozpocznij karierę w firmie Unilever!

Jesteś na ostatnim roku studiów licencjackich lub magisterskich? Szukasz możliwości rozwoju w firmie o globalnej renomie i wieloletnim doświadczeniu w kształceniu liderów? Chcesz mieć okazję do międzynarodowych rotacji i pracy z ludźmi z całej Europy? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź nasze programy i wybierz, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb!

Wakacyjne Staże Studenckie w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Wakacyjne Staże Studenckie w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Proponowany przez BBN od 2008 r. program umożliwia studentom zdobycie bezcennego doświadczenia oraz sprawdzenia się w działaniu w instytucji, wykonującej zadania bezpośrednio dla Prezydenta RP. W ciągu minionych lat program stawał się prestiżową formą nabywania kompetencji na najwyższym szczeblu administracji państwowej, a także dawał szansę młodym ludziom na rozpoczęcie kariery zawodowej. Z przeszło setki dotychczasowych stażystów, pięcioro pracuje w BBN, a wielu nadal utrzymuje kontakty z ekspertami Biura.

Ostatnie dni kampanii rekrutacyjnej do EY – aplikuj do 10 kwietnia!

Trwa rekrutacja do EY Polska – pracodawcy ze światowego TOP 3*. Na studentów czekają oferty pracy i płatnych praktyk.

Nestlé rekrutuje do Programu Letnich Praktyk

Firma Nestlé Polska ogłosiła rekrutację na praktyki letnie w swojej warszawskiej centrali oraz fabrykach w Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Rzeszowie, Kargowej i Nałęczowie. Aplikacje na praktyki, wysłane przez stronę internetową firmy, przyjmowane są do 15 kwietnia br.

Staże MARS BUSINESS EXPERIENCE

Do 3 kwietnia trwa rekrutacja na staże MARS BUSINESS EXPERIENCE!

Join the CISCO Internship Programme!

Join the CISCO Internship Programme!

We are seeking intelligent, passionate and fun university students to join the EMEAR Marketing and Communications team at Cisco for a 6-month internship. If you want to learn the foundations of marketing, gain real insight into how a large global marketing organization operates and play a role in contributing to its success, then this is the internship for you!

Staż w PZU dobrze wróży na przyszłość!

Staż w PZU dobrze wróży na przyszłość!

PZU startuje właśnie z rekrutacją pierwszych tegorocznych stażystów, którzy rozpoczną swoje projekty od 15 kwietnia. Dla tych, którzy ukończą 3-miesięczny staż z pozytywną oceną, przewidziane są oferty pracy.

International Graduate Program - zdobądź bezcenne doświadczenie w międzynarodowym środowisku w EDENRED

Edenred rozpoczął program stażowy Edenstep. Jest to program dla absolwentów szkół wyższych oferujący utalentowanym młodym ludziom 24-miesięczne praktyki zawodowe.

Transatlantic Future Leaders Forum - ruszył nabór do drugiej edycji programu.

5 stycznia ruszył nabór do drugiej edycji programu Transatlantic Future Leaders Forum. Kilkoro najlepszych polskich studentów dostanie szansę na odbycie stażu w Kongresie Stanów Zjednoczonych i Parlamencie Zjednoczonego Królestwa.

Trwa rekrutacja na 3-letni program menedżerski MARS Leadership Program!

Program został zaprojektowany z myślą o dynamicznych, ambitnych osobach z dużym potencjałem.