Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Meet Mondelēz International

10 maja w Auli Spadochronowej będziecie mogli spotkać się z przedstawicielami firmy Mondelēz International i zapoznać się z ofertą staży i praktyk.

Rusza XIII edycja Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

Rusza XIII edycja Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

Fundacja im. Lesława A. Pagi zaprasza do udziału w wyjątkowym projekcie edukacyjnym składającym się z bogatego programu szkoleń i staży w najlepszych firmach działających na rynku kapitałowym.

Firma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację!

Firma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację!

Na nowych pracowników i praktykantów czeka 200 miejsc. Do 11 kwietnia br. przyjmowane będą zgłoszenia studentów (co najmniej trzeciego roku studiów) i absolwentów uczelni wyższych. Firma jest również otwarta na osoby posiadające doświadczenie zawodowe, które chcą zmienić pracę na bardziej innowacyjną. Oferty dotyczą biur Deloitte w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie oraz Szczecinie. Rekrutacja prowadzona jest do zespołów doradczych w działach audytu, podatków, prawa, doradztwa finansowego oraz konsultingu strategicznego, technologicznego, zarządzania ryzykiem i marketingu.

Program stażowy DB Schenker - Here to move

Program stażowy DB Schenker - Here to move

W DB Schenker staniesz się częścią globalnej sieci logistyki, łączącej cały świat. Sieci, która pozwoli Ci wprawić w ruch Twoją karierę i odkryć nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Zatrudniamy ponad 68 000 pracowników na całym świecie. Doceniamy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Powiedz "dzień dobry" swojej karierze i weź udział w Akademii PKO Banku Polskiego!

Powiedz "dzień dobry" swojej karierze i weź udział w Akademii PKO Banku Polskiego!

Wystartowały rekrutacje na płatne staże w PKO Banku Polskim. W tym roku przygotowano 5 Akademii, w których kandydaci mogą rozwijać się w kilku wybranych obszarach.

Staże wakacyjne 2018 w USA dla studentów – trwa rekrutacja!

Staże wakacyjne 2018 w USA dla studentów – trwa rekrutacja!

Trwa rekrutacja do programu wakacyjnych praktyk w renomowanych amerykańskich firmach dla polskich studentów – to już kolejna edycja Polish-American Internship Initiative. Na stronie internetowej PAII dostępne są oferty stażowe firm Raytheon Corporation oraz Scripps Networks Interactive. Studenci, którzy chcieliby wyjechać na staż w USA w wakacje 2018, mogą składać aplikacje on-line.

Zapraszamy na debatę „Rola Polski w Unii Europejskiej” - 17 października br.

Zapraszamy na debatę „Rola Polski w Unii Europejskiej” - 17 października br.

Ostatnie lata wywołały dyskusję nie tylko nad kierunkiem rozwoju Unii Europejskiej, ale także nad rolą, jaką powinny pełnić poszczególne kraje w ramach Wspólnoty. Stworzenie tzw. Unii kilku prędkości to potencjalne ryzyko dla bezpieczeństwa i sytuacji geopolitycznej Polski.

II edycja praktyk Young Professionals w Biurze Długu i Restrukturyzacji Wierzytelności Urzędu m.st. Warszawy

II edycja praktyk Young Professionals w Biurze Długu i Restrukturyzacji Wierzytelności Urzędu m.st. Warszawy

Program praktyk skierowany jest do studentów zainteresowanych tematyką finansów samorządowych, w tym restrukturyzacją wierzytelności. Pozwoli na poznanie specyfiki pracy i zadań realizowanych w Biurze Długu i Restrukturyzacji Wierzytelności poprzez bezpośrednie spotkania z pracownikami oraz instytucjami współpracującymi z Biurem. Umożliwi praktykantom zweryfikowanie teorii wyniesionej z Uczelni z praktyką. Poprzez udział w zaproponowanym programie praktyk studenci otrzymają szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy w administracji publicznej w zakresie finansów samorządowych.

PwC prezentuje pierwszy fabularny case - NanoShadow

Rekrutacja jaką znaliśmy do tej pory powoli przechodzi do historii. Zamiast zapraszać kandydatów na formalne rozmowy, firma doradcza PwC stworzyła fabularny projekt rekrutacyjny oparty na formule case story. W ciągu 2 miesięcy poprzedzających finałowy event rekrutacyjny kandydaci wciągani są do świata fikcyjnej firmy NanoShadow – śledzą wydarzenia i zbierają dane na jej temat, niezbędne do przeprowadzania audytu.

Program Erasmus+ dla absolwentów SGH

Przypominamy, że w programie Erasmus+ na zagraniczną praktykę lub staż mogą wyjeżdżać również absolwenci wyższych uczelni (licencjaci, magistrowie i doktorzy) – w ciągu jednego roku od ukończenia studiów. Długość pobytu za granicą wliczana jest do łącznego czasu trwania mobilności na tym poziomie studiów, na którym student został zakwalifikowany na wyjazd. Rekrutacja odbywa się na ostatnim roku nauki.

Wybierz jeden z programów Banku BGŻ BNP Paribas!

Chcesz zobaczyć, jak wygląda w praktyce świat wielkich finansów? Interesują Cię zmiany, digital lub działanie banku z perspektywy IT? A może chcesz rozwijać się w obszarze employer brandingu i promocji? Jeśli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedziałeś „tak”, zobacz, w którym z programów przygotowanych przez Bank BGŻ BNP Paribas możesz rozwijać swoją karierę.

Globalny staż w firmie ABB – ruszyła rekrutacja

Już teraz można zgłaszać chęć udziału w kolejnej edycji Global Trainee for Information Systems. Podejmij wyzwanie i weź udział w wyjątkowym programie dla absolwentów!

Rusza Program Praktyk Letnich – Wystartuj z Teva!

Rusza kolejna edycja Programu Praktyk Letnich w firmie Teva Pharmaceuticals Polska, należącej do jednej z największych firm farmaceutycznych na świecie. W ramach projektu kilkunastu studentów będzie miało możliwość zdobycia wartościowych doświadczeń zawodowych pod okiem specjalistów podczas trzymiesięcznego płatnego stażu w warszawskim biurze. Warunek konieczny – proaktywność i otwarty umysł.

Program Rozwojowy TESCO Ekstraklasa dla absolwentów

Jesteś absolwentem wyższej uczelni? Postaw swoje pierwsze kroki w zarządzaniu i awansuj w Tesco na stanowisko kierownicze już w ciągu pierwszego roku pracy!

Wirtualny Dzień Otwarty w Banku BGŻ BNP Paribas

6 czerwca 2017 r. Bank BGŻ BNP Paribas organizuje Wirtualny Dzień Otwarty, podczas którego studenci będą mieli okazję porozmawiać ze specjalistami oraz odbyć wirtualny spacer po warszawskim i krakowskim oddziale banku.

Unilever International Internship Programme

Are you looking for an international experience as part of an energetic, creative and passionate team that values your ideas? With exciting European locations and an insight into a global business, the Unilever International Internship Programme provides an incredible start to your career.

Letnie praktyki w Ministerstwie Zdrowia

Zapraszamy na letnie praktyki w Ministerstwie Zdrowia.

Złoża Kariery - Program praktyk PGNiG SA

Złoża Kariery to program edukacyjno-stażowy dla studentów i absolwentów realizowany przez PGNiG SA. W ramach bieżącej edycji Programu prowadzimy rekrutację na płatne praktyki do 13 działów w Centrali Spółki i Oddziału Obrotu Hurtowego. Ponadto w dniu 02.06.2017 r. organizujemy spotkanie informacyjne dla wszystkich studentów nt. oferty praktyk. Spotkanie będzie połączone z niecodzienną atrakcją- grą terenową realizowaną na zabytkowym terenie PGNiG SA w klimacie przedwojennej Warszawy. Uczestnicy wyruszą w podróż w czasie, która pozwoli im poznać bliżej ponad 130-letnią historię kompleksu przy ulicy Marcina Kasprzaka 25 i dawnej Gazowni Warszawskiej.

Praktyki w Dziale Promocji i Rekrutacji SGH!

Studiujecie w SGH? Interesujecie się promocją, PR? Dział Promocji i Rekrutacji oferuje 2-tygodniowe praktyki zawodowe, a dla najlepszych - 6-miesięczną płatną współpracę z możliwością późniejszego zatrudnienia.

odLOTowy Staż 2017!

Z nami Twoja kariera może wystartować i poszybować naprawdę wysoko. Kiedy inni obiecują, że zabiorą Cię na szczyt, my chcemy spełnić Twoje marzenia o lataniu i zabrać Cię w chmury, skąd wszystko jest możliwe. Jeśli masz odwagę, jesteś gotów na rozwinięcie skrzydeł i zdobywanie nowych horyzontów – zapraszamy na pokład! ‘OdLOTowyStaż’ to niezwykła szansa zdobycia wielu nowych umiejętności i doświadczeń oraz poznania wciągającego i magicznego świata lotnictwa.