Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Wolontariat

Fundacja EY zaprasza osoby dorosłe do udziału w projekcie „Klucz do jutra”, którego celem jest pomoc wychowankom rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka. Wierzymy, że każde dziecko ma prawo do sukcesu.

Wolontariusze na festiwal BomDiaBrasil poszukiwani

Festiwal BomDiaBrasil poszukuje wolontariuszy (24-27.10.2013 Warszawa)

Statistics Traineeship Programme 2014 at European Central Bank

The Directorate General Statistics (DG/S) of the European Central Bank (ECB) is seeking recent graduates or students who are close to completing their studies for its Traineeship Programme in 2014.

Graduate Programme at Imperial Tobacco

Imperial Tobacco Group is a leading international tobacco company which manufactures, markets, distributes and sells a comprehensive range of cigarettes, tobaccos, cigars, rolling papers and tubes in over 160 countries. The Group also operates 51 manufacturing sites worldwide and has around 38,000 employees

Staże w instytucjach kultury – Edycja Jesienno-Zimowa 2013

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Jesienno-Zimowej Edycji projektu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy nt. funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.

Weź udział w prestiżowym programie stażowym Stena Recycling

Stena Recycling, światowy lider wśród firm recyklingowych, zaprasza do wzięcia udziału w prestiżowych i płatnych programach stażowych: Business Development Internship, Operations Support Internship, Sale Support Internship i Sale Analysis Internship.

Baza praktyk i staży - NieParzęKawy

Zapraszamy do zapoznania się z praktykami i stażami zamieszczonymi na stronie "Nie Parzę Kawy".

DYNAMICZNI NA UCZELNIACH, czyli program ambasadorski Getin Noble Banku

Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania? Lubisz dynamicznie działać? Masz głowę pełną pomysłów i potrafisz porwać za sobą tłumy? W dodatku interesujesz się zagadnienia z zakresu PR, marketingu i personal brandingu? Zapraszamy Cię do udziału w programie ambasadorskim Getin Noble Banku.

Raport Kofeina - czyli jak sobie radzą studenci na polu zawodowym

Analiza przedstawiona w raporcie prezentuje najciekawsze informacje na temat polskiego rynku praktyk i staży. Dane oparte są na podstawie 641 opinii o praktykach i stażach w Polsce, które zostały zrealizowane u 463 praktykodawców.

YOUNG BLOODS – Pokaż, na co Cię staż!

My, czyli TBWA, TEQUILA i TBWA PR. Szukamy Ciebie, czyli studenta 3.,4. i 5. roku oraz ubiegłorocznego absolwenta. I oferujemy miesięczny płatny staż w wybranym dziale: kreacji, obsługi klienta, strategii, digital lub PR, w Poznaniu lub Warszawie.

Poszukujemy Ambasadora KPMG!

Zgarnij iPada … Zdobądź doświadczenie … Wyjedź na zagraniczne wakacje … Zacznij pracować dla KPMG!

BCG - Rekrtutacja Ambasadorów na rok akademicki 2013/2014

Boston Consulting Group rekrutuje na stanowisko Ambasadora na rok akademicki 2013/2014.

Nabór na stanowiska w Ministerstwie Spraw Zagranicznych

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że prowadzi nabór na stanowiska ds. administracyjno – finansowych w Ambasadach RP oraz w Konsulatach Generalnych RP.

Zaproszenie do udziału w 1. Edycji Konkursu „Czas na Staż”

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w 1. Edycji Konkursu „Czas na Staż” zorganizowanego z okazji Jubileuszowych X Siedleckich Targów Pracy.

Graduate Programme in EUROCONTROL

The EUROCONTROL Graduate Programme offers graduates three years of hands-on work experience with excellent prospects for making a career in ATM.

Od nastolatka do menedżera. Z programów Microsoft w ostatnim roku skorzystało ponad 100 000 młodych osób

Marcin Bartoszuk ma 28 lat i od 5 lat jest współwłaścicielem firmy DevCore.NET. Zanim osiągnął biznesowy sukces wielokrotnie brał udział w rożnego rodzaju inicjatywach skierowanych do uczniów i studentów. Cztery edycje Imagine Cup i członkostwo w Microsoft Student Partners Community to tylko wybrane projekty, które pozwoliły mu świetnie odnaleźć się na rynku pracy.

Kariera w Organizacji Narodów Zjednoczonych - Egzamin konkursowy do pracy

3 grudnia 2013 r. Organizacja Narodów Zjednoczonych przeprowadzi w różnych ośrodkach na całym świecie egzamin konkursowy, organizowany w ramach Young Professionals Programme (YPP) dla młodych, dynamicznych absolwentów wyższych uczelni, którzy posiadają przynajmniej dyplom licencjata.

Wakacyjne zGROUPONowanie Talentów

Podczas praktyk w naszej Firmie oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań w międzynarodowej organizacji. To również możliwość zaangażowania się w projekty i zadania międzywydziałowe oraz uczestnictwo w szkoleniach i konkursach.

PROGRAM STAŻOWY - UNICHALLENGE 2013/2015

UniChallange to kompleksowy, dwuletni program, adresowany do najzdolniejszych i do najbardziej aktywnych studentów ostatnich lat studiów magisterskich oraz absolwentów, którzy mają aspirację menedżerskie, pragną kształtować swoją ścieżkę kariery w bankowości.

STAŻE W INSTYTUCJACH KULTURY - EDYCJA LETNIA 2013

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Letniej Edycji programu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy nt. funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.