Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Zaproszenie do udziału w 1. Edycji Konkursu „Czas na Staż”

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w 1. Edycji Konkursu „Czas na Staż” zorganizowanego z okazji Jubileuszowych X Siedleckich Targów Pracy.

Graduate Programme in EUROCONTROL

The EUROCONTROL Graduate Programme offers graduates three years of hands-on work experience with excellent prospects for making a career in ATM.

Od nastolatka do menedżera. Z programów Microsoft w ostatnim roku skorzystało ponad 100 000 młodych osób

Marcin Bartoszuk ma 28 lat i od 5 lat jest współwłaścicielem firmy DevCore.NET. Zanim osiągnął biznesowy sukces wielokrotnie brał udział w rożnego rodzaju inicjatywach skierowanych do uczniów i studentów. Cztery edycje Imagine Cup i członkostwo w Microsoft Student Partners Community to tylko wybrane projekty, które pozwoliły mu świetnie odnaleźć się na rynku pracy.

Kariera w Organizacji Narodów Zjednoczonych - Egzamin konkursowy do pracy

3 grudnia 2013 r. Organizacja Narodów Zjednoczonych przeprowadzi w różnych ośrodkach na całym świecie egzamin konkursowy, organizowany w ramach Young Professionals Programme (YPP) dla młodych, dynamicznych absolwentów wyższych uczelni, którzy posiadają przynajmniej dyplom licencjata.

Wakacyjne zGROUPONowanie Talentów

Podczas praktyk w naszej Firmie oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań w międzynarodowej organizacji. To również możliwość zaangażowania się w projekty i zadania międzywydziałowe oraz uczestnictwo w szkoleniach i konkursach.

PROGRAM STAŻOWY - UNICHALLENGE 2013/2015

UniChallange to kompleksowy, dwuletni program, adresowany do najzdolniejszych i do najbardziej aktywnych studentów ostatnich lat studiów magisterskich oraz absolwentów, którzy mają aspirację menedżerskie, pragną kształtować swoją ścieżkę kariery w bankowości.

STAŻE W INSTYTUCJACH KULTURY - EDYCJA LETNIA 2013

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Letniej Edycji programu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy nt. funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.

Program Ambasador PwC i „Grasz o staż” – zgłoszenia do 22 maja

Praca u nas to 100% przygody. Jako Ambasador PwC i „Grasz o staż”, będziesz mógł/mogła nie tylko wprowadzać pod okiem ekspertów z PwC swoje autorskie pomysły na promocję, lecz także poznasz naszą firmę.

Akademia Lidera!

Pierwszy w Polsce program stażowy prowadzony przez agencję zatrudnienia!

Program Kariera - ponad 60 płatnych staży w najlepszych polskich firmach

Program Kariera - ponad 60 płatnych staży w najlepszych polskich firmach

1 marca ruszyła 10 edycja Programu Kariera - programu organizowanego co roku przez Polską Radę Biznesu.

Program stażowy „Generacja Young Bank Forces”

BNP Paribas Bank Polska SA rozpoczyna rekrutację do Programu stażowego Generacja Young Bank Forces.

Program Menadżerski dla Absolwentów Ekstraklasa organizowany przez Tesco Polska

Firma Tesco Polska Sp. z o.o. daje swoim pracownikom możliwość realizacji osobistych ambicji i pragnień, jednocześnie dbając o wybór właściwej ścieżki kariery oraz dalszy rozwój zawodowy. W roku 2008 Tesco uruchomiło po raz pierwszy Program Menadżerski EKSTRAKLASA skierowany do absolwentów uczelni wyższych.

Summer Insight Week

Spend a week with us at our offices in the heart of the capital, and you won’t just be able to soak up the great atmosphere of London in summertime – you’ll also have the opportunity to discover our key lines of business, take part in interactive challenges and meet some of the most talented people in the banking sector.

Zacznij karierę z najlepszymi!

Chcesz pracować w firmie, która była na Księżycu, zdobyła dwa Oscary i rejestruje ponad 500 patentów rocznie? Zgłoś się do 3M! Jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie właśnie rozpoczęła poszukiwanie młodych talentów do swojego zespołu.

PKO Bank Polski na Twojej Uczelni!

Spotkaj się z pracownikami PKO Banku Polskiego i dowiedz się więcej o ich pasjach, zawodowych wyzwaniach i codziennej pracy w największym Banku w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ambasador Orange Polska

Orange Polska szuka studentów ciekawych i gotowych na nowe wyzwania, którzy chcą z nami realizować V edycję programu Twoja Perspektywa jako: Ambasador Orange Polska

Management Trainee w British American Tobacco

Zadbaj o swoją karierę i dołącz do grona uczestników programu Management Trainee firmy British American Tobacco! Aplikuj do 5 kwietnia 2013.

Konkurs o staże w BASF - globalnej firmie chemicznej

Pięć płatnych staży mogą wygrać studenci w konkursie organizowanym przez firmę chemiczną BASF Polska. Konkurs skierowany jest do studentów kierunków związanych z chemią, inżynierią, ekonomią lub marketingiem. Czekamy na nadsyłanie prac do 28 kwietnia 2013 roku. Najciekawsze plakaty zostaną zaprezentowane w maju na wystawie Rynek Innowacji 2013, prestiżowej wystawie innowacji firm BASF.

Bank Pekao S.A. wraz z UniCredit Group oraz Fundazione Cassamarca zaprasza do udziału w XI edycji programu MasterBE!

Bank Pekao SA po raz kolejny zaangażowały się w realizację XI edycji programu stypendialnego New Europe Master in Banking and Entrepreneurship (MasterBE) - studiów podyplomowych w obszarze bankowości oraz ekonomii.

Executive Training Programme

Executive Training Programme

Wiele europejskich przedsiębiorstw widzi w rynkach Japonii i Korei Południowej atrakcyjne możliwości inwestycyjne. Nie wszyscy jednak wiedzą jak rozpocząć konkretne działania, kierować nimi i je monitorować, aby w rezultacie odniosły sukces.