Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Oferta staży w ramach Erasmusa

W imieniu konsula honorowego Rzeczpospolitej Polskiej w Irlandii w ramach współpracy między renomowanymi uczelniami w Polsce a międzynarodową społecznością studencką w mieście Limerick istnieje możliwość odbycia staży studenckich.

Uwaga – nabór do prestiżowego programu stażowego na horyzoncie!

Employer Branding Institute z dumą ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do Akademii Liderów Employer Brandingu.

Przedłużona rekrutacja jesienna do PwC!

Przedłużona rekrutacja jesienna do PwC!

Jeśli jeszcze nie zdążyłeś/aś zaaplikować do PwC, to właśnie otrzymujesz ostatnią szansę.

Ostatnie dni rekrutacji na przebojowy program stażowy mBanku!

Rekrutacja na Program Rozwoju Młodych Talentów mBanku trwa już tylko do 8 listopada.

Płatne staże Prezesa NBP

Profesor Marek Belka, Prezes Narodowego Banku Polskiego, zaprasza absolwentów uczelni krajowych i zagranicznych do udziału w rocznym płatnym stażu w Narodowym Banku Polskim.

Studencie, aplikuj!

Tylko w ubiegłym roku akademickim i w czasie wakacji w stażach organizowanych przez polski oddział Microsoft wzięło udział łącznie 230 studentów. Na coraz trudniejszym dla młodych ludzi rynku pracy, zyskanie nowych kompetencji podczas praktyk w jednej z największych globalnych korporacji to wyróżnik, na który z pewnością zwrócą uwagę rekruterzy.

„Zgraj się z karierą! mBank zaprasza do udziału w nowej edycji Programu Rozwoju Młodych Talentów

W mBanku tworzymy przeboje bankowości. Poszukujemy osób zainteresowanych dołączeniem do nas w ramach jednego z siedmiu profili. Czekamy na przyszłe gwiazdy: IT, Analiz, Biznesu, Marketingu, Prawa, HR oraz Inwestycji.

Wolontariat

Fundacja EY zaprasza osoby dorosłe do udziału w projekcie „Klucz do jutra”, którego celem jest pomoc wychowankom rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka. Wierzymy, że każde dziecko ma prawo do sukcesu.

Wolontariusze na festiwal BomDiaBrasil poszukiwani

Festiwal BomDiaBrasil poszukuje wolontariuszy (24-27.10.2013 Warszawa)

Statistics Traineeship Programme 2014 at European Central Bank

The Directorate General Statistics (DG/S) of the European Central Bank (ECB) is seeking recent graduates or students who are close to completing their studies for its Traineeship Programme in 2014.

Graduate Programme at Imperial Tobacco

Imperial Tobacco Group is a leading international tobacco company which manufactures, markets, distributes and sells a comprehensive range of cigarettes, tobaccos, cigars, rolling papers and tubes in over 160 countries. The Group also operates 51 manufacturing sites worldwide and has around 38,000 employees

Staże w instytucjach kultury – Edycja Jesienno-Zimowa 2013

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Jesienno-Zimowej Edycji projektu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy nt. funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.

Weź udział w prestiżowym programie stażowym Stena Recycling

Stena Recycling, światowy lider wśród firm recyklingowych, zaprasza do wzięcia udziału w prestiżowych i płatnych programach stażowych: Business Development Internship, Operations Support Internship, Sale Support Internship i Sale Analysis Internship.

Baza praktyk i staży - NieParzęKawy

Zapraszamy do zapoznania się z praktykami i stażami zamieszczonymi na stronie "Nie Parzę Kawy".

DYNAMICZNI NA UCZELNIACH, czyli program ambasadorski Getin Noble Banku

Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania? Lubisz dynamicznie działać? Masz głowę pełną pomysłów i potrafisz porwać za sobą tłumy? W dodatku interesujesz się zagadnienia z zakresu PR, marketingu i personal brandingu? Zapraszamy Cię do udziału w programie ambasadorskim Getin Noble Banku.

Raport Kofeina - czyli jak sobie radzą studenci na polu zawodowym

Analiza przedstawiona w raporcie prezentuje najciekawsze informacje na temat polskiego rynku praktyk i staży. Dane oparte są na podstawie 641 opinii o praktykach i stażach w Polsce, które zostały zrealizowane u 463 praktykodawców.

YOUNG BLOODS – Pokaż, na co Cię staż!

My, czyli TBWA, TEQUILA i TBWA PR. Szukamy Ciebie, czyli studenta 3.,4. i 5. roku oraz ubiegłorocznego absolwenta. I oferujemy miesięczny płatny staż w wybranym dziale: kreacji, obsługi klienta, strategii, digital lub PR, w Poznaniu lub Warszawie.

Poszukujemy Ambasadora KPMG!

Zgarnij iPada … Zdobądź doświadczenie … Wyjedź na zagraniczne wakacje … Zacznij pracować dla KPMG!

BCG - Rekrtutacja Ambasadorów na rok akademicki 2013/2014

Boston Consulting Group rekrutuje na stanowisko Ambasadora na rok akademicki 2013/2014.

Nabór na stanowiska w Ministerstwie Spraw Zagranicznych

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że prowadzi nabór na stanowiska ds. administracyjno – finansowych w Ambasadach RP oraz w Konsulatach Generalnych RP.