Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Trwa 19. edycja „Grasz o staż” – zgłoś swój udział do 7 kwietnia 2014 r.

7 kwietnia 2014 r. upływa termin nadsyłania przez studentów i absolwentów rozwiązań w konkursie „Grasz o staż”. Stawką w grze są wakacyjne staże w renomowanych organizacjach z całej Polski oraz nagrody dodatkowe: studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia. Aby zaaplikować, wystarczy wejść na stronę www.grasz.pl i rozwiązać od jednego do trzech zadań wybranych spośród pięciu kategorii.

Credit Risk Management Corporate Graduate Programme

Credit Risk Management Corporate Graduate Programme to staż absolwencki w Departamencie Zarządzania Ryzykiem Kredytowym grupy International Personal Finance.

Program dla absolwentów JUMP into FMCG

Interesuje Cię branża FMCG i chcesz właśnie w niej zdobyć swoje pierwsze poważne doświadczenia zawodowe? Firma Mondelez Polska przygotowała dla Ciebie JUMP into FMCG – program dedykowany absolwentom i studentom ostatnich lat studiów.

Spotkania otwarte w Ministerstwie Spraw Zagranicznych!

Ośrodek Debaty Międzynarodowej, który jest częścią Ministerstwa Spraw Zagranicznych w marcu 2014 r., przygotował 2 spotkania otwarte o tematyce: Praca w instytucjach UE dla ekonomistów, 19 marca 2014 r. oraz Pierwsze doświadczenia w dyplomacji – praktyki, staże i studia podyplomowe, 26 marca 2014 r.

Program Growww 2014

Grupa MOL (Budapeszt) 11 marca 2014 r. rozpoczęła rekrutację w ramach międzynarodowego programu stażowego GROWWW 2014. Rekrutacja będzie trwała do 15 kwietnia 2014 r.

Kolejna odsłona kampanii „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”

50 proc. studentów ocenia, że w trakcie studiów nie zdobywa doświadczenia zawodowego istotnego z punktu widzenia wejścia na rynek pracy. Właśnie dlatego ruszyła druga odsłona kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” mającej na celu zwiększenie poziomu edukacji praktycznej młodych ludzi poprzez zachęcenie pracodawców do organizowania staży i praktyk wysokiej jakości.

Rozpocznij swoją karierę już na początku studiów. Aplikuj do programu WEX!

Firma PwC po raz czwarty zaprasza studentów I i II roku studiów licencjackich bądź inżynierskich do aplikowania do Programu WEX. Programu płatnych, wakacyjnych praktyk w 6 biurach w Polsce we wszystkich działach. Przyjmowanie aplikacji rozpoczęło się 17 lutego 2014 r.

Program stażowy Sales Consulting Trainee Programme w DB Schenker Logistics

Aż 83 % uczestników programu stażowego DB Schenker Logistics na stałe związało się z firmą. Jeśli chcesz więcej, weź udział w spotkaniu on-line

Ruszyła kampania społeczna „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”

„Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” - to hasło kampanii społecznej, której celem jest wzrost zaufania ludzi młodych do rzetelnych programów staży i praktyk stanowiących skuteczną formę budowania kariery zawodowej. Intencją organizatorów jest zachęcenie pracodawców do realizowania staży i praktyk o wysokiej jakości, a także zmotywowanie ludzi młodych do uczestnictwa w rzetelnych programach staży i praktyk stanowiących najlepszą formę edukacji praktycznej.

Programy stażowe w Kongresie USA i Parlamencie Europejskim Humanity in Action

Humanity in Action Polska zaprasza studentów i absolwentów uczelni wyższych do zapoznania się z wyjątkowymi możliwościami odbycia prestiżowych programów stażowych w Kongresie USA i Parlamencie Europejskim.

Staże w instytucjach kultury – edycja wiosenna 2014

Staże w instytucjach kultury – edycja wiosenna 2014

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Wiosennej Edycji projektu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy nt. funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.

Seminarium „Podnoszenie jakości praktyk i staży – współpraca: uczelni-pracodawców- studentów”

22 stycznia b. r. Biuro Karier SGH uczestniczyło w seminarium „Podnoszenie jakości praktyk i staży – współpraca: uczelni-pracodawców-studentów”, zorganizowanym już po raz trzynasty przez Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego wspólnie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Warszawie.

Płatne praktyki w KPMG! Nie przegap szansy!

Płatne praktyki w KPMG! Nie przegap szansy!

Śledzisz informacje na temat wydarzeń gospodarczych w Polsce i na świecie? Zastanawia Cię specyfika rozwoju różnych branż, technologii i usług? Planujesz rozwój swojej ścieżki zawodowej w znanej, międzynarodowej firmie? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś.

Oferta staży w ramach Erasmusa

W imieniu konsula honorowego Rzeczpospolitej Polskiej w Irlandii w ramach współpracy między renomowanymi uczelniami w Polsce a międzynarodową społecznością studencką w mieście Limerick istnieje możliwość odbycia staży studenckich.

Uwaga – nabór do prestiżowego programu stażowego na horyzoncie!

Employer Branding Institute z dumą ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do Akademii Liderów Employer Brandingu.

Przedłużona rekrutacja jesienna do PwC!

Przedłużona rekrutacja jesienna do PwC!

Jeśli jeszcze nie zdążyłeś/aś zaaplikować do PwC, to właśnie otrzymujesz ostatnią szansę.

Ostatnie dni rekrutacji na przebojowy program stażowy mBanku!

Rekrutacja na Program Rozwoju Młodych Talentów mBanku trwa już tylko do 8 listopada.

Płatne staże Prezesa NBP

Profesor Marek Belka, Prezes Narodowego Banku Polskiego, zaprasza absolwentów uczelni krajowych i zagranicznych do udziału w rocznym płatnym stażu w Narodowym Banku Polskim.

Studencie, aplikuj!

Tylko w ubiegłym roku akademickim i w czasie wakacji w stażach organizowanych przez polski oddział Microsoft wzięło udział łącznie 230 studentów. Na coraz trudniejszym dla młodych ludzi rynku pracy, zyskanie nowych kompetencji podczas praktyk w jednej z największych globalnych korporacji to wyróżnik, na który z pewnością zwrócą uwagę rekruterzy.

„Zgraj się z karierą! mBank zaprasza do udziału w nowej edycji Programu Rozwoju Młodych Talentów

W mBanku tworzymy przeboje bankowości. Poszukujemy osób zainteresowanych dołączeniem do nas w ramach jednego z siedmiu profili. Czekamy na przyszłe gwiazdy: IT, Analiz, Biznesu, Marketingu, Prawa, HR oraz Inwestycji.