Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Zostań Ambasadorem PwC i „Grasz o staż”

Rozpiera Cię energia? Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz zrobić coś więcej na swojej uczelni? Zostań Ambasadorem PwC i „Grasz o staż” i wykorzystaj swój potencjał! Aplikuj do 18 maja.

Płatne staże u najlepszych pracodawców

Na studentów i absolwentów do 30 roku życia czekają płatne miejsca stażowe w największych i najlepiej ocenianych na rynku pracy firmach. Wystarczy tylko wybrać pracodawcę, rozwiązać zadanie i wysłać swoją aplikację.

Program Kariera rusza z kolejną odsłoną praktyk!

Sukces? Szukamy chętnych! 4 marca 2014 r. ruszyła kolejna edycja Programu Kariera. Jak co roku na Laureatów czeka co najmniej 40 miejsc stażowych w najbardziej pożądanych na rynku pracy firmach. Wystarczy wybrać interesującą ofertę, rozwiązać podany case study, wysłać swoją aplikację i już czekać na kolejny etap – rozmowę kwalifikacyjną w wymarzonej firmie.

Spotkania informacyjne zorganizowane przez Ośrodek Debaty Międzynarodowej MSZ

Ośrodek Debaty Międzynarodowej MSZ zaprasza studentów i absolwentów na spotkania informacyjne w maju.

Finał kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”

Dobiega końca multimedialna akcja organizowana w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”. Do sieci trafił ostatni ze spotów zachęcający do aktywnej postawy zawodowej i wzięcia udziału w finałowym wydarzeniu kampanii - imprezie biegowej „Biegiem na staż”. Jak zakończyły się losy stażysty Krzysia i co wspólnego mają one z bieganiem?

Spotkanie "Students&Busienss Mixer" w PwC

14 maja w warszawskim biurze PwC organizujemy kolejne spotkanie z cyklu "Students&Business Mixer"

Wakacyjny Staż 2014-Rekordowo duża liczba staży!

Projekt „Wakacyjny Staż 2014” wchodzi w drugi etap. W tym roku liczba oferowanych miejsc stażowych jest najwyższa w historii projektu: 82 fundatorów praktyk przygotowało w swoich firmach ponad 315 miejsc stażowych!

Program praktyk Young Professionals w Biurze Polityki Długu i Zarządzania Płynnością Urzędu m.st. Warszawy

Program praktyk Young Professionals w Biurze Polityki Długu i Zarządzania Płynnością Urzędu m.st. Warszawy to pierwszy tego rodzaju program organizowany przez jednostkę samorządu terytorialnego w Polsce. Praktykanci otrzymają szansę zdobycia doświadczenia w największym samorządzie terytorialnym w Polsce poprzez uczestnictwo w realizacji zadań Biura a także możliwość obserwacji codziennej praktyki jego funkcjonowania. To pozwoli na poznanie jak działa Urząd Miasta i jednostki współpracujące. Pierwsze doświadczenie nabyte podczas praktyk będzie dobrym wstępem do dalszej kariery zawodowej w świecie finansów samorządowych.

Zapraszamy do udziału w imprezie biegowej „Biegiem na staż!”

Ruszyły zapisy do imprezy biegowej „Biegiem na staż” realizowanej w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Bieg na dystansie 5 km odbędzie się 17 maja 2014 r. na Polu Mokotowskim w Warszawie. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 11.00

Program menedżerski dla studentów Wypłyń na szerokie wody firmy Żywiec Zdrój

Program Menedżerski – Operacje Chcesz poznać biznes od podstaw, mieć realny wpływ na kształtowanie nowych procesów i tworzyć z nami niestandardowe rozwiązania? Masz pasję i pragnienie, żeby rozwijać się i sięgać wyżej? Jeśli tak, nasz Program Menedżerski jest właśnie dla Ciebie!

Spotkanie w środę 16 kwietnia o 17:30 w sali 2a bud. C!

"5-miesięczne stypendium w Berlinie, praktyki w niemieckim parlamencie, seminaria, warsztaty i zajęcia na Humboldt Universität - to wszystko na wyciągnięcie ręki! Zaciekawieni?

Jesteś w formie? Lubisz biegać?

Chcesz aktywnie wesprzeć kampanię społeczną istotną zwłaszcza z punktu widzenia studentów i absolwentów? Zostań wolontariuszem niestandardowej, społecznej akcji i zaskocz wszystkich! Jeżeli jesteś dostępny 8 maja 2014 r. w godzinach 9-15 zgłoś się już dziś! Wyślij swoje zdjęcie i krótkie bio na adres: casting.kampania@gmail.com

Biegiem na staż!

Ruszyły zapisy do imprezy biegowej „Biegiem na staż” realizowanej w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”. Bieg na dystansie 5 km odbędzie się 17 maja 2014 r. na Polu Mokotowskim w Warszawie. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 11. Rejestracji na bieg można dokonać na stronie stazeipraktyki.pl.

Myślisz o praktykach w PwC? Weź udział w wydarzeniu "Students & Business Mixer"

Serdecznie zapraszamy do udziału w kwietniowym spotkaniu Students&Business Mixer!

Praktyki w Dziale Audytu Deloitte!

Zapraszamy do Działu Audytu Deloitte – jednej z największych firm doradczych na świecie!

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa to roczny program rozwojowy skierowany do absolwentów uczelni wyższych (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich). Udział w programie pozwala na zrobienie pierwszego kroku zawodowego osobom bez doświadczenia. W tym roku szukamy absolwentów do udziału w programie, realizowanym w różnych obszarach biznesu.

Kolejna odsłona kampanii „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”

Parzenie kawy i obsługa xero to nie są ani najgorsze, ani najbardziej zaskakujące zadania, które czekają na studenta odbywającego stereotypowy staż niskiej jakości. Stażysta Krzyś w najnowszym spocie kampanii „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz” stara się podołać kolejnym, całkowicie pozbawionym sensu obowiązkom.

Wakacyjne staże w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego już po raz siódmy organizuje projekt Wakacyjnych Staży Studenckich (WSS).

EY - Pracodawca nr 1 rekrutuje! Pracę znajdzie nawet 200 absolwentów i studentów!

Firma doradcza EY rozpoczyna wiosenną rekrutację. Do 7 kwietnia kandydaci - studenci i absolwenci m.in. kierunków biznesowych, prawniczych, ścisłych i informatyki - mogą przesyłać swoje aplikacje. EY zatrudni blisko 200 osób w sześciu biurach na terenie Polski: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu we Wrocławiu oraz po raz pierwszy w Łodzi. O wyborze najlepszych, nie przesądzą jedynie kwalifikacje kandydatów – będą się liczyć także kompetencje ‘miękkie’, których znaczenie w środowisku pracy jest równie ważne, jak przygotowanie merytoryczne.

BASF: Staże w dla innowacyjnych - konkurs!

Firma BASF Polska już po raz kolejny zaprasza studentów do wzięcia udziału w konkursie stażowym. Zadaniem konkursowym jest nakręcenie krótkiego filmu prezentującego innowację, która zdaniem autora powinna zostać wdrożona przez firmę BASF. Filmy należy przesłać do 31 marca 2014 roku na adres konkurs@basf.com. Nagrodą dla zwycięzców są 3-miesięczne płatne staże.