Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Zapraszamy do udziału w imprezie biegowej „Biegiem na staż!”

Ruszyły zapisy do imprezy biegowej „Biegiem na staż” realizowanej w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Bieg na dystansie 5 km odbędzie się 17 maja 2014 r. na Polu Mokotowskim w Warszawie. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 11.00

Program menedżerski dla studentów Wypłyń na szerokie wody firmy Żywiec Zdrój

Program Menedżerski – Operacje Chcesz poznać biznes od podstaw, mieć realny wpływ na kształtowanie nowych procesów i tworzyć z nami niestandardowe rozwiązania? Masz pasję i pragnienie, żeby rozwijać się i sięgać wyżej? Jeśli tak, nasz Program Menedżerski jest właśnie dla Ciebie!

Spotkanie w środę 16 kwietnia o 17:30 w sali 2a bud. C!

"5-miesięczne stypendium w Berlinie, praktyki w niemieckim parlamencie, seminaria, warsztaty i zajęcia na Humboldt Universität - to wszystko na wyciągnięcie ręki! Zaciekawieni?

Jesteś w formie? Lubisz biegać?

Chcesz aktywnie wesprzeć kampanię społeczną istotną zwłaszcza z punktu widzenia studentów i absolwentów? Zostań wolontariuszem niestandardowej, społecznej akcji i zaskocz wszystkich! Jeżeli jesteś dostępny 8 maja 2014 r. w godzinach 9-15 zgłoś się już dziś! Wyślij swoje zdjęcie i krótkie bio na adres: casting.kampania@gmail.com

Biegiem na staż!

Ruszyły zapisy do imprezy biegowej „Biegiem na staż” realizowanej w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”. Bieg na dystansie 5 km odbędzie się 17 maja 2014 r. na Polu Mokotowskim w Warszawie. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 11. Rejestracji na bieg można dokonać na stronie stazeipraktyki.pl.

Myślisz o praktykach w PwC? Weź udział w wydarzeniu "Students & Business Mixer"

Serdecznie zapraszamy do udziału w kwietniowym spotkaniu Students&Business Mixer!

Praktyki w Dziale Audytu Deloitte!

Zapraszamy do Działu Audytu Deloitte – jednej z największych firm doradczych na świecie!

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa to roczny program rozwojowy skierowany do absolwentów uczelni wyższych (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich). Udział w programie pozwala na zrobienie pierwszego kroku zawodowego osobom bez doświadczenia. W tym roku szukamy absolwentów do udziału w programie, realizowanym w różnych obszarach biznesu.

Kolejna odsłona kampanii „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”

Parzenie kawy i obsługa xero to nie są ani najgorsze, ani najbardziej zaskakujące zadania, które czekają na studenta odbywającego stereotypowy staż niskiej jakości. Stażysta Krzyś w najnowszym spocie kampanii „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz” stara się podołać kolejnym, całkowicie pozbawionym sensu obowiązkom.

Wakacyjne staże w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego już po raz siódmy organizuje projekt Wakacyjnych Staży Studenckich (WSS).

EY - Pracodawca nr 1 rekrutuje! Pracę znajdzie nawet 200 absolwentów i studentów!

Firma doradcza EY rozpoczyna wiosenną rekrutację. Do 7 kwietnia kandydaci - studenci i absolwenci m.in. kierunków biznesowych, prawniczych, ścisłych i informatyki - mogą przesyłać swoje aplikacje. EY zatrudni blisko 200 osób w sześciu biurach na terenie Polski: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu we Wrocławiu oraz po raz pierwszy w Łodzi. O wyborze najlepszych, nie przesądzą jedynie kwalifikacje kandydatów – będą się liczyć także kompetencje ‘miękkie’, których znaczenie w środowisku pracy jest równie ważne, jak przygotowanie merytoryczne.

BASF: Staże w dla innowacyjnych - konkurs!

Firma BASF Polska już po raz kolejny zaprasza studentów do wzięcia udziału w konkursie stażowym. Zadaniem konkursowym jest nakręcenie krótkiego filmu prezentującego innowację, która zdaniem autora powinna zostać wdrożona przez firmę BASF. Filmy należy przesłać do 31 marca 2014 roku na adres konkurs@basf.com. Nagrodą dla zwycięzców są 3-miesięczne płatne staże.

Trwa 19. edycja „Grasz o staż” – zgłoś swój udział do 7 kwietnia 2014 r.

7 kwietnia 2014 r. upływa termin nadsyłania przez studentów i absolwentów rozwiązań w konkursie „Grasz o staż”. Stawką w grze są wakacyjne staże w renomowanych organizacjach z całej Polski oraz nagrody dodatkowe: studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia. Aby zaaplikować, wystarczy wejść na stronę www.grasz.pl i rozwiązać od jednego do trzech zadań wybranych spośród pięciu kategorii.

Credit Risk Management Corporate Graduate Programme

Credit Risk Management Corporate Graduate Programme to staż absolwencki w Departamencie Zarządzania Ryzykiem Kredytowym grupy International Personal Finance.

Program dla absolwentów JUMP into FMCG

Interesuje Cię branża FMCG i chcesz właśnie w niej zdobyć swoje pierwsze poważne doświadczenia zawodowe? Firma Mondelez Polska przygotowała dla Ciebie JUMP into FMCG – program dedykowany absolwentom i studentom ostatnich lat studiów.

Spotkania otwarte w Ministerstwie Spraw Zagranicznych!

Ośrodek Debaty Międzynarodowej, który jest częścią Ministerstwa Spraw Zagranicznych w marcu 2014 r., przygotował 2 spotkania otwarte o tematyce: Praca w instytucjach UE dla ekonomistów, 19 marca 2014 r. oraz Pierwsze doświadczenia w dyplomacji – praktyki, staże i studia podyplomowe, 26 marca 2014 r.

Program Growww 2014

Grupa MOL (Budapeszt) 11 marca 2014 r. rozpoczęła rekrutację w ramach międzynarodowego programu stażowego GROWWW 2014. Rekrutacja będzie trwała do 15 kwietnia 2014 r.

Kolejna odsłona kampanii „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”

50 proc. studentów ocenia, że w trakcie studiów nie zdobywa doświadczenia zawodowego istotnego z punktu widzenia wejścia na rynek pracy. Właśnie dlatego ruszyła druga odsłona kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” mającej na celu zwiększenie poziomu edukacji praktycznej młodych ludzi poprzez zachęcenie pracodawców do organizowania staży i praktyk wysokiej jakości.

Rozpocznij swoją karierę już na początku studiów. Aplikuj do programu WEX!

Firma PwC po raz czwarty zaprasza studentów I i II roku studiów licencjackich bądź inżynierskich do aplikowania do Programu WEX. Programu płatnych, wakacyjnych praktyk w 6 biurach w Polsce we wszystkich działach. Przyjmowanie aplikacji rozpoczęło się 17 lutego 2014 r.

Program stażowy Sales Consulting Trainee Programme w DB Schenker Logistics

Aż 83 % uczestników programu stażowego DB Schenker Logistics na stałe związało się z firmą. Jeśli chcesz więcej, weź udział w spotkaniu on-line