Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Dobra praktyka to nie strata czasu!

Praktyka studencka to doświadczenie zawodowe na przyszłość. W jej ramach można zdobyć nowe umiejętności, sprawdzić wiedzę zdobytą na studiach i nawiązać kontakty.

Program Ambasador BNP Paribas

Od października 2014 r. ruszył Program Ambasador BNP Paribas. Jest to działanie z obszaru employer brandingu organizowane przez BNP Paribas Bank Polska SA po raz pierwszy. Program będzie trwał osiem miesięcy (październik 2014 - maj 2015) i skierowany jest do najlepszych studentów uczelni wyższych, zainteresowanych sektorem bankowym.

Blind Applying 2014/2015 – sign up for a unique career adventure!

The second round of Blind Applying has started! Initiated by Deutsche Telekom and powered by Entrypark, it is an exciting and unique way of applying for an international internship with top employers.

Diplomacy and Diversity Fellowship 2014

Zapraszamy studentów studiów magisterskich i doktoranckich oraz absolwentów uczelni wyższych do składania aplikacji do Humanity in Action Diplomacy and Diversity Fellowship 2014.

Statistics Traineeship Programme 2015

The Directorate General Statistics (DG/S) of the European Central Bank (ECB) is seeking recent graduates or students who are close to completing their studies for its Traineeship Programme in 2015.

15 lat letnich praktyk dla studentów w Nestlé

Dziś już po raz 15. Nestlé Polska S.A. otwiera bramy swoich biur i fabryk dla praktykantów, którzy przez kolejne 3 miesiące zdobywać będą nowe doświadczenia zawodowe u największego producenta żywności na świecie. W jubileuszowej 15. edycji „Letniej praktyki z Nestlé” wezmą udział 82 osoby w centrali i oddziałach Nestlé w Warszawie, Rzeszowie, Kargowej, Namysłowie i Kaliszu. Najlepsi dostaną propozycję stałego zatrudniania. „Letnia Praktyka z Nestlé” to część Europejskiej Inicjatywy na Rzecz Zatrudniania Ludzi Młodych – Nestlé needs YOUth.

Studencie, wypowiedz się!

Brałeś udział w stażach lub praktykach? Jesteś zainteresowany nawiązaniem takiej współpracy z firmą? Weź udział w badaniu – podziel się wnioskami lub oczekiwaniami. Twoja opinia będzie cennym wkładem w prace na rzecz poprawy jakości staży i praktyk.

Zostań Ambasadorem PwC i „Grasz o staż”

Rozpiera Cię energia? Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz zrobić coś więcej na swojej uczelni? Zostań Ambasadorem PwC i „Grasz o staż” i wykorzystaj swój potencjał! Aplikuj do 18 maja.

Płatne staże u najlepszych pracodawców

Na studentów i absolwentów do 30 roku życia czekają płatne miejsca stażowe w największych i najlepiej ocenianych na rynku pracy firmach. Wystarczy tylko wybrać pracodawcę, rozwiązać zadanie i wysłać swoją aplikację.

Program Kariera rusza z kolejną odsłoną praktyk!

Sukces? Szukamy chętnych! 4 marca 2014 r. ruszyła kolejna edycja Programu Kariera. Jak co roku na Laureatów czeka co najmniej 40 miejsc stażowych w najbardziej pożądanych na rynku pracy firmach. Wystarczy wybrać interesującą ofertę, rozwiązać podany case study, wysłać swoją aplikację i już czekać na kolejny etap – rozmowę kwalifikacyjną w wymarzonej firmie.

Spotkania informacyjne zorganizowane przez Ośrodek Debaty Międzynarodowej MSZ

Ośrodek Debaty Międzynarodowej MSZ zaprasza studentów i absolwentów na spotkania informacyjne w maju.

Finał kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”

Dobiega końca multimedialna akcja organizowana w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”. Do sieci trafił ostatni ze spotów zachęcający do aktywnej postawy zawodowej i wzięcia udziału w finałowym wydarzeniu kampanii - imprezie biegowej „Biegiem na staż”. Jak zakończyły się losy stażysty Krzysia i co wspólnego mają one z bieganiem?

Spotkanie "Students&Busienss Mixer" w PwC

14 maja w warszawskim biurze PwC organizujemy kolejne spotkanie z cyklu "Students&Business Mixer"

Wakacyjny Staż 2014-Rekordowo duża liczba staży!

Projekt „Wakacyjny Staż 2014” wchodzi w drugi etap. W tym roku liczba oferowanych miejsc stażowych jest najwyższa w historii projektu: 82 fundatorów praktyk przygotowało w swoich firmach ponad 315 miejsc stażowych!

Program praktyk Young Professionals w Biurze Polityki Długu i Zarządzania Płynnością Urzędu m.st. Warszawy

Program praktyk Young Professionals w Biurze Polityki Długu i Zarządzania Płynnością Urzędu m.st. Warszawy to pierwszy tego rodzaju program organizowany przez jednostkę samorządu terytorialnego w Polsce. Praktykanci otrzymają szansę zdobycia doświadczenia w największym samorządzie terytorialnym w Polsce poprzez uczestnictwo w realizacji zadań Biura a także możliwość obserwacji codziennej praktyki jego funkcjonowania. To pozwoli na poznanie jak działa Urząd Miasta i jednostki współpracujące. Pierwsze doświadczenie nabyte podczas praktyk będzie dobrym wstępem do dalszej kariery zawodowej w świecie finansów samorządowych.

Zapraszamy do udziału w imprezie biegowej „Biegiem na staż!”

Ruszyły zapisy do imprezy biegowej „Biegiem na staż” realizowanej w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Bieg na dystansie 5 km odbędzie się 17 maja 2014 r. na Polu Mokotowskim w Warszawie. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 11.00

Program menedżerski dla studentów Wypłyń na szerokie wody firmy Żywiec Zdrój

Program Menedżerski – Operacje Chcesz poznać biznes od podstaw, mieć realny wpływ na kształtowanie nowych procesów i tworzyć z nami niestandardowe rozwiązania? Masz pasję i pragnienie, żeby rozwijać się i sięgać wyżej? Jeśli tak, nasz Program Menedżerski jest właśnie dla Ciebie!

Spotkanie w środę 16 kwietnia o 17:30 w sali 2a bud. C!

"5-miesięczne stypendium w Berlinie, praktyki w niemieckim parlamencie, seminaria, warsztaty i zajęcia na Humboldt Universität - to wszystko na wyciągnięcie ręki! Zaciekawieni?

Jesteś w formie? Lubisz biegać?

Chcesz aktywnie wesprzeć kampanię społeczną istotną zwłaszcza z punktu widzenia studentów i absolwentów? Zostań wolontariuszem niestandardowej, społecznej akcji i zaskocz wszystkich! Jeżeli jesteś dostępny 8 maja 2014 r. w godzinach 9-15 zgłoś się już dziś! Wyślij swoje zdjęcie i krótkie bio na adres: casting.kampania@gmail.com

Biegiem na staż!

Ruszyły zapisy do imprezy biegowej „Biegiem na staż” realizowanej w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”. Bieg na dystansie 5 km odbędzie się 17 maja 2014 r. na Polu Mokotowskim w Warszawie. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 11. Rejestracji na bieg można dokonać na stronie stazeipraktyki.pl.