Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Spotkanie otwarte w Ministerstwie Spraw Zagranicznych!

Marzysz o karierze w strukturach unijnych? Przyjdź na spotkanie w Ośrodku Debaty Międzynarodowej 17 grudnia 2014 r. o godzinie 16.00 i dowiedz się jakie kompetencje powinien posiadać kandydat aplikujący do pracy w instytucjach Unii Europejskiej i co możesz zrobić, by je rozwijać.

GLEN 2015: Roczny cykl edukacyjny ze stażami w Afryce Wschodniej

Polska Akcja Humanitarna oraz europejska sieć GLEN zaprasza do udziału w rocznym cyklu edukacyjnym ze stażami w Ugandzie, Tanzanii i Kenii. Uczestnicy i uczestniczki wezmą udział w międzynarodowych szkoleniach z edukacji globalnej, będą pracować w organizacjach pozarządowych w Afryce Wschodniej, a po powrocie do Europy sprawdzą się w roli edukatorów i edukatorem. Na zgłoszenia PAH czeka do 7 stycznia 2015 roku.

Traineeship Program For East Europe

This exciting role, within our Fertilizers and Grain Divisions offers a rare opportunity for a commercially focused graduate to gain an insight into the global trading and shipping markets: You will begin with an initial, intensive 4 month module; You will join in our commercial team or "desk" responsible for the risk management, trading, sales and marketing of the product with regional offices on all five continents, after you have completed an intensive 12 month program.

Staże dla studentów FiR SGH

Serdecznie zapraszamy studentów dwóch ostatnich semestrów Finansów i Rachunkowości, na studiach I i II stopnia w trybie stacjonarnym, do odbycia odpłatnych staży, w całości finansowanych z budżetu projektu „Program doskonalenia kompetencji dla kierunku Finanse i Rachunkowość SGH”

Staże w Dziale Rozwoju Oprogramowania Microsoft

Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Czechy, Dania, Irlandia lub Norwegia – jeśli w którymś z tych państw chciałabyś odbyć prestiżowy staż w dziale rozwoju oprogramowania Microsoft, nie czekaj! Właśnie ruszyła rekrutacja skierowana do studentów i absolwentów kierunków technicznych – najlepsi kandydaci odbędą pierwsze rozmowy kwalifikacyjne jeszcze w listopadzie tego roku.

Dobra praktyka to nie strata czasu!

Praktyka studencka to doświadczenie zawodowe na przyszłość. W jej ramach można zdobyć nowe umiejętności, sprawdzić wiedzę zdobytą na studiach i nawiązać kontakty.

Program Ambasador BNP Paribas

Od października 2014 r. ruszył Program Ambasador BNP Paribas. Jest to działanie z obszaru employer brandingu organizowane przez BNP Paribas Bank Polska SA po raz pierwszy. Program będzie trwał osiem miesięcy (październik 2014 - maj 2015) i skierowany jest do najlepszych studentów uczelni wyższych, zainteresowanych sektorem bankowym.

Blind Applying 2014/2015 – sign up for a unique career adventure!

The second round of Blind Applying has started! Initiated by Deutsche Telekom and powered by Entrypark, it is an exciting and unique way of applying for an international internship with top employers.

Diplomacy and Diversity Fellowship 2014

Zapraszamy studentów studiów magisterskich i doktoranckich oraz absolwentów uczelni wyższych do składania aplikacji do Humanity in Action Diplomacy and Diversity Fellowship 2014.

Statistics Traineeship Programme 2015

The Directorate General Statistics (DG/S) of the European Central Bank (ECB) is seeking recent graduates or students who are close to completing their studies for its Traineeship Programme in 2015.

15 lat letnich praktyk dla studentów w Nestlé

Dziś już po raz 15. Nestlé Polska S.A. otwiera bramy swoich biur i fabryk dla praktykantów, którzy przez kolejne 3 miesiące zdobywać będą nowe doświadczenia zawodowe u największego producenta żywności na świecie. W jubileuszowej 15. edycji „Letniej praktyki z Nestlé” wezmą udział 82 osoby w centrali i oddziałach Nestlé w Warszawie, Rzeszowie, Kargowej, Namysłowie i Kaliszu. Najlepsi dostaną propozycję stałego zatrudniania. „Letnia Praktyka z Nestlé” to część Europejskiej Inicjatywy na Rzecz Zatrudniania Ludzi Młodych – Nestlé needs YOUth.

Studencie, wypowiedz się!

Brałeś udział w stażach lub praktykach? Jesteś zainteresowany nawiązaniem takiej współpracy z firmą? Weź udział w badaniu – podziel się wnioskami lub oczekiwaniami. Twoja opinia będzie cennym wkładem w prace na rzecz poprawy jakości staży i praktyk.

Zostań Ambasadorem PwC i „Grasz o staż”

Rozpiera Cię energia? Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz zrobić coś więcej na swojej uczelni? Zostań Ambasadorem PwC i „Grasz o staż” i wykorzystaj swój potencjał! Aplikuj do 18 maja.

Płatne staże u najlepszych pracodawców

Na studentów i absolwentów do 30 roku życia czekają płatne miejsca stażowe w największych i najlepiej ocenianych na rynku pracy firmach. Wystarczy tylko wybrać pracodawcę, rozwiązać zadanie i wysłać swoją aplikację.

Program Kariera rusza z kolejną odsłoną praktyk!

Sukces? Szukamy chętnych! 4 marca 2014 r. ruszyła kolejna edycja Programu Kariera. Jak co roku na Laureatów czeka co najmniej 40 miejsc stażowych w najbardziej pożądanych na rynku pracy firmach. Wystarczy wybrać interesującą ofertę, rozwiązać podany case study, wysłać swoją aplikację i już czekać na kolejny etap – rozmowę kwalifikacyjną w wymarzonej firmie.

Spotkania informacyjne zorganizowane przez Ośrodek Debaty Międzynarodowej MSZ

Ośrodek Debaty Międzynarodowej MSZ zaprasza studentów i absolwentów na spotkania informacyjne w maju.

Finał kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”

Dobiega końca multimedialna akcja organizowana w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”. Do sieci trafił ostatni ze spotów zachęcający do aktywnej postawy zawodowej i wzięcia udziału w finałowym wydarzeniu kampanii - imprezie biegowej „Biegiem na staż”. Jak zakończyły się losy stażysty Krzysia i co wspólnego mają one z bieganiem?

Spotkanie "Students&Busienss Mixer" w PwC

14 maja w warszawskim biurze PwC organizujemy kolejne spotkanie z cyklu "Students&Business Mixer"

Wakacyjny Staż 2014-Rekordowo duża liczba staży!

Projekt „Wakacyjny Staż 2014” wchodzi w drugi etap. W tym roku liczba oferowanych miejsc stażowych jest najwyższa w historii projektu: 82 fundatorów praktyk przygotowało w swoich firmach ponad 315 miejsc stażowych!

Program praktyk Young Professionals w Biurze Polityki Długu i Zarządzania Płynnością Urzędu m.st. Warszawy

Program praktyk Young Professionals w Biurze Polityki Długu i Zarządzania Płynnością Urzędu m.st. Warszawy to pierwszy tego rodzaju program organizowany przez jednostkę samorządu terytorialnego w Polsce. Praktykanci otrzymają szansę zdobycia doświadczenia w największym samorządzie terytorialnym w Polsce poprzez uczestnictwo w realizacji zadań Biura a także możliwość obserwacji codziennej praktyki jego funkcjonowania. To pozwoli na poznanie jak działa Urząd Miasta i jednostki współpracujące. Pierwsze doświadczenie nabyte podczas praktyk będzie dobrym wstępem do dalszej kariery zawodowej w świecie finansów samorządowych.