Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Praktyki i staże

Praktyki i staże

Płatne praktyki u najlepszych polskich przedsiębiorców - 12. edycja Programu Kariera

Aplikować mogą studenci i absolwenci, którzy nie ukończyli 30 roku życia, przesyłając zgłoszenie do 6. maja 2015 roku.

Im szybciej zaczniesz, tym więcej zyskasz!

PwC startuje z kolejną edycją programu płatnych praktyk dla najmłodszych studentów.

Praktyki studenckie w Ministerstwie Gospodarki - Rekrutacja 2015 r.

Informujemy, że Ministerstwo Gospodarki rozpoczęło rekrutację na praktyki studenckie.

Postaw na rozwój, zostań praktykantem w BCG!

Szukasz wyjątkowej ścieżki kariery? Chcesz zmieniać reguły gry i kształtować świat biznesu?

Spring HOLT Valuation Challenge - new Internship opportunities

The Spring 2015 HOLT Valuation Challenge is offering you a chance to interview for paid internships and CO-OPs within Credit Suisse HOLT starting from January 2016!

Praktyki letnie i staże w finansach 2015 r.

Jakość ma znaczenie. Wybierz najlepszy dla siebie program praktyk.

Nauka i biznes – weź udział w badawczej konfrontacji!

Latem 2015 r. wybrani studenci i doktoranci z różnych uczelni i kierunków już po raz jedenasty stworzą interdyscyplinarny zespół poświęcony rozwikłaniu naukowych problemów postawionych przez dynamiczny świat biznesu.

Rekrutacja do Humanity in Action Fellowship 2015!

Fundacja Humanity in Action Polska serdecznie zaprasza studentów i absolwentów do udziału w Międzynarodowej Akademii Praw Człowieka i Aktywności Obywatelskiej „Inkubator Idei” (Humanity in Action Fellowship 2015).

Napisz pracę dyplomową we współpracy z Procter & Gamble!

Umożliwimy Ci wybór ciekawego tematu, w porozumieniu z Twoim promotorem oraz przedstawicielem P&G ustalimy zakres Twojej pracy.

Aplikuj na staż w Komisji Europejskiej

Płatny staż w prestiżowej europejskiej instytucji? Większość z nas myśli, że tylko nieliczni mogą o tym pomarzyć… ale to nieprawda! W Komisji Europejskiej pięciomiesięczny płatny staż odbywa ponad 1000 osób rocznie.

Program stażowy Sales Consulting Trainee Programme w DB Schenker Logistics

Podczas ostatnich 3 edycji programu zostało przyjętych 37 stażystów, z czego 86 % po zakończeniu stażu otrzymało oferty pracy w firmie. Nie przegap tej szansy!

Letnie Praktyki Menedżerskie w Procter&Gamble

Procter & Gamble poszukuje kandydatów na płatne praktyki letnie w trakcie roku akademickiego.

Praca, praktyki i staże dla osób niepełnosprawnych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Prezesa Rady Ministrów skierowaną do studentów niepełnosprawnych.

Zapraszamy do aplikowania na Praktyki w Dziale Audytu Finansowego!

Jeżeli studiujesz na co najmniej 3 roku interesują Cię płatne, rozwojowe i prestiżowe praktyki - zapraszamy do aplikowania

Program Menedżerski - Sprzedaż i Marketing w firmie Żywiec Zdrój

Chcesz poznać biznes od podstaw, mieć realny wpływ na kształtowanie nowych procesów i tworzyć z nami niestandardowe rozwiązania? Masz pasję i pragnienie, żeby rozwijać się i sięgać wyżej?Jeśli tak, nasz Program Menedżerski jest właśnie dla Ciebie!

Spotkanie otwarte w Ministerstwie Spraw Zagranicznych!

Marzysz o karierze w strukturach unijnych? Przyjdź na spotkanie w Ośrodku Debaty Międzynarodowej 17 grudnia 2014 r. o godzinie 16.00 i dowiedz się jakie kompetencje powinien posiadać kandydat aplikujący do pracy w instytucjach Unii Europejskiej i co możesz zrobić, by je rozwijać.

GLEN 2015: Roczny cykl edukacyjny ze stażami w Afryce Wschodniej

Polska Akcja Humanitarna oraz europejska sieć GLEN zaprasza do udziału w rocznym cyklu edukacyjnym ze stażami w Ugandzie, Tanzanii i Kenii. Uczestnicy i uczestniczki wezmą udział w międzynarodowych szkoleniach z edukacji globalnej, będą pracować w organizacjach pozarządowych w Afryce Wschodniej, a po powrocie do Europy sprawdzą się w roli edukatorów i edukatorem. Na zgłoszenia PAH czeka do 7 stycznia 2015 roku.

Traineeship Program For East Europe

This exciting role, within our Fertilizers and Grain Divisions offers a rare opportunity for a commercially focused graduate to gain an insight into the global trading and shipping markets: You will begin with an initial, intensive 4 month module; You will join in our commercial team or "desk" responsible for the risk management, trading, sales and marketing of the product with regional offices on all five continents, after you have completed an intensive 12 month program.

Staże dla studentów FiR SGH

Serdecznie zapraszamy studentów dwóch ostatnich semestrów Finansów i Rachunkowości, na studiach I i II stopnia w trybie stacjonarnym, do odbycia odpłatnych staży, w całości finansowanych z budżetu projektu „Program doskonalenia kompetencji dla kierunku Finanse i Rachunkowość SGH”

Staże w Dziale Rozwoju Oprogramowania Microsoft

Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Czechy, Dania, Irlandia lub Norwegia – jeśli w którymś z tych państw chciałabyś odbyć prestiżowy staż w dziale rozwoju oprogramowania Microsoft, nie czekaj! Właśnie ruszyła rekrutacja skierowana do studentów i absolwentów kierunków technicznych – najlepsi kandydaci odbędą pierwsze rozmowy kwalifikacyjne jeszcze w listopadzie tego roku.