Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Zostań Influencerem PwC!

Zostań Influencerem PwC!

Jeżeli chcesz wpływać na studentów ze swojej uczelni, lubisz być online i jesteś na bieżąco z nowikami w Social Media, zgłoś się do Programu Influencer PwC!

Program Influencer PwC – zgłoś się

Jeżeli chcesz  wpływać  na studentów ze swojej uczelni, lubisz być online i jesteś na bieżąco z nowikami w Social Media, zgłoś się do Programu Influencer PwC!   

Program Influencer to nowe podejście PwC do organizowanego od lat studenckiego Programu Ambasador. Firma przygotowała nową propozycję dla kreatywnych i biegłych w mediach społecznościowych  studentów, którzy do 30 maja mogą aplikować na  całoroczny program  dla studentów po I roku studiów, wszystkich kierunków.

To co wyróżnia Program Influencer na tle pozostałych programów ambasadorskich to, że stawia on na promocję i działania w on-line przy promocji inicjatyw Employer Brandingowych. Zamiast tradycyjnych standów promujących ofertę praktyk i pracy w PwC na uczelniach pojawiają się strefy networkingu, które stają się miejscem spotkań studentów „face to face” z pracownikami PwC. Poszukując przyszłych Influencerów, PwC stawia na osoby, które mają głowę pełną pomysłów i chcą pod okiem ekspertów realizować projekty budujące wizerunek firmy wśród swoich rówieśników i kolegów z uczelni.

Korzyści płynące w uczestnictwa w programie to uczestniczenie w szkoleniach z zakresu Social Media, warsztacie z Personal Brandingu, rozbudowanie profesjonalnej sieci kontaktów, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w obszarze Employer Brandingu i organizacji wydarzeń promocyjnych na uczelniach. Program Influencerem, jest programem nieodpłatnym, nie mniej jednak najlepsze pomysły i ich wdrożenie w życie oraz intensywne działania on-line w mediach społecznościowych zwiększające świadomość studentów o możliwościach rozwoju kariery w PwC, będą nagradzane po każdym semestrze podczas spotkań podsumowujących w biurze PwC w Warszawie. W ubiegłej edycji nagrody jakie otrzymali Ambasadorzy to m.in.: drony, czytniki Kindle, opaski Garmin, aparaty Instax Mini 8. Dodatkowo na czas kadencji Influencerzy mają do dyspozycji firmowe tablety, które będą im pomocne przy działaniach on-line promujących ofertę PwC.

PwC od lat utrzymuje się w czołówce najlepszych pracodawców. Firma  zajmuje wysokie pozycje zarówno w rankingach „studenckich”, m.in. Organizacji Studenckiej AIESEC – Pracodawca Roku, jak również firmy Antal – Najbardziej Pożądanych Pracodawców według Specjalistów i Menedżerów. PwC to idealne miejsce do zbudowania swojej profesjonalnej sieci kontaktów i szansa na naukę od najlepszych ekspertów w branży.

PwC w ramach Programu Influencer planuje nawiązać współpracę z ponad 30 studentami w kilku miastach w Polsce – Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Rzeszowie, Białystoku, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Toruniu i Szczecinie. Wszystkich zainteresowanych studentów, którzy chcą poszerzyć swoją strefę wpływu na uczelni, jak i w środowisku biznesowym,  zachęcamy do aplikacji przez www.karierapwc.pl

Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 maja.

#rekrutacjainaczej