Czwartek, 21 września 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Zostań Ambasadorem The Boston Consulting Group!

Zostań Ambasadorem The Boston Consulting Group!

Studiujesz na I-III roku i masz głowę pełną pomysłów? W przyszłości rozważasz karierę w firmie doradztwa strategicznego? Jesteś urodzonym organizatorem i dobrze orientujesz się w swoim środowisku akademickim?

Główne zadania Ambasadora BCG to:

  • współudział w kształtowaniu strategii promocyjnej BCG jako prestiżowego pracodawcy,
  • dbanie o wizerunek BCG na uczelni,
  •  promocja BCG wśród najlepszych studentów,
  • wspieranie BCG w organizacji wydarzeń rekrutacyjnych.

 Naszym Ambasadorom oferujemy:

  • wynagrodzenie oraz system motywacyjny,
  •  referencje,
  • okazję do zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie doradztwa strategicznego,
  • miłą i przyjazną atmosferę współpracy oraz integrację z innymi ambasadorami.

Ambasadorów poszukujemy w następujących miastach:

  • Katowice
  • Kraków
  • Łódź
  • Poznań
  • Warszawa
  • Wrocław

W celu aplikacji, należy przesłać:

  • CV,
  • opis projektu, który chciałbyś zrealizować z BCG na swojej uczelni wraz z płynącymi z niego korzyściami (prezentacja Power Point, maksimum 5 slajdów).

Zgłoszenia należy przesyłać na adres konkurs@bcg.com w tytule maila wpisując nazwę wybranego miasta.w tytule maila wpisując nazwę wybranego miasta.

Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2015 r.

Więcej informacji na naszym profilu: Facebook.com/BCGinPoland