Poniedziałek, 25 września 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Zostań Ambasadorem The Boston Consulting Group!

Zostań Ambasadorem The Boston Consulting Group!

Studiujesz na 2-4 roku studiów? Masz głowę pełną pomysłów? Jesteś urodzonym organizatorem? Dobrze orientujesz się w środowisku akademickim? W przyszłości rozważasz karierę w firmie doradztwa strategicznego?

bgcGłówne zadania Ambasadora BCG to:

  • współudział w kształtowaniu strategii promocyjnej BCG jako prestiżowego pracodawcy
  • dbanie o wizerunek BCG na uczelni
  • promocja BCG wśród najlepszych studentów
  • wspieranie BCG w organizacji eventów rekrutacyjnych.

Naszym Ambasadorom oferujemy:

  • wynagrodzenie oraz system motywacyjny
  • referencje
  • okazję do zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie doradztwa strategicznego
  • miłą i przyjazną atmosferę współpracy.

Osoby zainteresowane funkcją Ambasadora, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz propozycji promocji The Boston Consulting Group na swojej uczelni w roku akademickim 2012/2013 na adres:
BCGWarsawRecruiting@bcg.com
Na zgłoszenia czekamy do 17 czerwca 2012 r.
W tytule e-maila prosimy o umieszczenie hasła Ambasador wraz z nazwą swojej uczelni.