Niedziela, 27 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Zostań Ambasadorem PwC i „Grasz o staż”

Zostań Ambasadorem PwC i „Grasz o staż”

Rozpiera Cię energia? Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz zrobić coś więcej na swojej uczelni? Zostań Ambasadorem PwC i „Grasz o staż” i wykorzystaj swój potencjał! Aplikuj do 18 maja.

Jeśli dobrze znasz swoją uczelnię, jesteś studentem I roku studiów uzupełniających magisterskich, studentów I,II, III lub IV roku jednolitych studiów magisterskich, studiujesz finanse, ekonomię, IT, prawo lub inny kierunek, ale to dla Ciebie za mało i chcesz zwiększyć swoje kompetencje – dołącz do nas! „Bycie Ambasadorem to dobry sposób na użyteczne zagospodarowanie swojego wolnego czasu podczas studiowania”. – podsumowuje swój udział w programie Ada Gawrysiak, studentka Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. – „Poznałam ciekawych ludzi, rozszerzyłam swoje kontakty, a jednocześnie zobaczyłam jakie wymagania stawiają pracodawcy przyszłym pracownikom”.

Czym zajmuje się Ambasador? To proste: do Twoich zadań będzie należało m.in.: zorganizowanie warsztatów, seminariów i innych spotkań PwC ze studentami, reprezentowanie firmy podczas targów pracy, wsparcie promocji w mediach społecznościowych oraz realizacja własnych pomysłów wspierających promocję PwC. W trakcie trwania Programu oferujemy całoroczny mentoring i pomoc przy organizowaniu wydarzeń na Twojej uczelni. Weźmiesz również udział w specjalnie przygotowanych dla Ambasadorów spotkaniach i szkoleniach. A na najlepszych Ambasadorów czekają nagrody.

„Gdy rok temu, byłem na pierwszym spotkaniu ambasadorów, nie przypuszczałem, że będę miał okazję, tak dobrze poznać pracowników firmy oraz uczestników programu.” – wspomina Patryk Matuszewski, student Finansów i Rachunkowości na SGH. „Moje pomysły nie przechodziły bez echa, a dodatkowo mogłem brać udział we wszystkich spotkaniach, które nie zawsze dostępne były dla studentów najniższych lat. Gdybym miał ponownie zdecydować się na program Ambasadorski PwC i „Grasz o staż”, nie wahałbym się ani przez chwilę.” – dodaje Patryk.

Nie czekaj, aplikuj już dziś!
Aby zgłosić swój udział w rekrutacji, wypełnij formularz aplikacyjny i załącz CV na www.pwc.pl/kariera. Nr ref.: CS1622.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31 maja 2014!

Masz problem z wypełnieniem aplikacji? Skontaktuj się z nami: kariera@pl.pwc.com.