Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Zostań Ambasadorem Forum Młodych PKPP Lewiatan, pracuj w domu maklerskim X-Trade Brokers

Zostań Ambasadorem Forum Młodych PKPP Lewiatan, pracuj w domu maklerskim X-Trade Brokers

To już ostatni moment, by złożyć aplikację do prestiżowego Programu Ambasadorskiego, organizowanego przez Forum Młodych Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Na najlepszą osobę czeka oferta pracy w domu maklerskim X-Trade Brokers.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 16 marca. Forum Młodych czeka na kreatywnych, pełnych pasji studentów rożnych kierunków - nie tylko finansów. Podstawowym obowiązkiem Ambasadora będzie reprezentowanie i dbanie o wizerunek Forum Młodych oraz Partnera Programu (XTB) na swojej uczelni.

Na Ambasadorów czeka szereg korzyści: dedykowane warsztaty i szkolenia, pierwszeństwo udziału w inicjatywach Forum oraz PKPP Lewiatan, korzyści materialne. Dodatkowo, na najlepszą osobę czeka oferta pracy w X-Trade Brokers na stanowisku Junior Sales Dealer.

- Uruchamiamy coraz więcej nowych inicjatyw. Chcemy być jeszcze bliżej adresatów naszych działań, jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego też zdecydowaliśmy się stworzyć instytucję Ambasadora – mówi Piotr Stanisławski, twórca Programu Ambasadorskiego z Forum Młodych PKPP Lewiatan. Pełnienie funkcji Ambasadora niesie ze sobą wiele obowiązków, ale też równie dużo korzyści. Stoimy na stanowisku, że tylko zapewnienie równowagi między tymi dwoma będzie gwarancją rzetelnego wypełniania  przez Ambasadorów powierzonych im zadań - dodaje.

Uczestnictwo w programie daje unikalną okazję zdobycia cennych umiejętności i doświadczeń oraz obcowania z ekspertami zrzeszonymi w jednej z największych organizacji pracodawców prywatnych w Polsce.

Więcej informacji:

http://www.fmlewiatan.pl/projekty/

Kontakt:

Piotr Stanisławski, Forum Młodych PKPP Lewiatan

e-mail: piotr.stanislawski@fmlewiatan.pl

http://www.fmlewiatan.pl

ambasador lewiatan