Poniedziałek, 23 października 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Zostań Ambasadorem/Ambasadorką firmy HENKEL na Twojej Uczelni w roku akademickim 2011/2012

Zostań Ambasadorem/Ambasadorką firmy HENKEL na Twojej Uczelni w roku akademickim 2011/2012

Jesteś aktywnym studentem/studentką? Działasz w kołach naukowych? Wiesz, co dzieje się na Twojej Uczelni? Chcesz sprawdzić teorię w praktyce? Już dziś chciałbyś rozpocząć karierę zawodową?

hen
Zadania Ambasadora:

  • czynny udział w promowaniu Firmy na swojej Uczelni
  • zwiększenie zainteresowania studentów Firmą
  • organizacja eventów
  • zapewnienie stałej obecności Henkel na Uczelni
  • profesjonalne reprezentowanie Firmy
  • dotarcie do najlepszych studentów

Oczekujemy:

  • umiejętności nawiązywania kontaktów
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętności pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • certyfikat Ambasadora Firmy Henkel
  • referencje Henkel
  • udział w organizacji profesjonalnych projektów
  • możliwość poznania pracowników Firmy
  • szkolenia
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej korporacji

Zgłoszenia:

Termin nadsyłania aplikacji upływa: 12 sierpnia 2011.

Wyślij CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@pl.henkel.com

z dopiskiem „AMBASADOR”.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Henkel Polska Sp. z o.o.

Dział Human Resources

ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa