Niedziela, 27 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Zapraszamy do udziału w programie „Erasmus dla młodych przedsiębiorców"

Zapraszamy do udziału w programie „Erasmus dla młodych przedsiębiorców"

Poszukujesz nowych pomysłów na prowadzenie swojego gospodarstwa? Od niedawna prowadzisz ekologiczną działalność rolniczą? Poważnie myślisz o założeniu własnego gospodarstwa ekologicznego? Chcesz nawiązać międzynarodowe kontakty branżowe?

Weź udział w programie „Erasmus dla młodych przedsiębiorców”, wyjedź na staż i zobacz, jak ekologiczne rolnictwo rozwija się za granicą!
Podczas stażu u doświadczonego przedsiębiorcy w jednym z krajów UE zdobędziesz cenną wiedzę przydatną w prowadzeniu Twojej działalności, nawiążesz nowe inspirujące kontakty oraz udoskonalisz swój biznesplan.
Podczas stażu:
● zdobędziesz aktualną, praktyczną wiedzę z zakresu rolnictwa ekologicznego,
● zbudujesz sieć stabilnych kontaktów, które będą cennym kapitałem w przyszłości Twojej firmy,
● porównasz swoje doświadczenia z dorobkiem odnoszących sukcesy przedsiębiorców zagranicznych,
● poprawisz swoje umiejętności językowe.
Do udziału w programie zapraszamy przedsiębiorców z branży rolnictwa ekologicznego, którzy prowadzą swoją działalność nie dłużej niż 3 lata lub poważnie myślą o założeniu własnej działalności. Warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego lub języka kraju przyjmującego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się. Wiek uczestnika nie ma znaczenia.
Oferujemy bezpłatne przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej, a także pomoc w nawiązaniu kontaktów z przedsiębiorstwami przyjmującymi w następujących krajach UE: Grecja, Hiszpania, Estonia, Włochy, Niemcy. Dofinansowanie UE pokrywa koszty podróży i utrzymania, w tym zakwaterowania, podczas pobytu za granicą. Długość stażu zagranicznego może wynosić od 1 do 6 miesięcy w ciągu 1 roku. Staż można podzielić na kilka krótszych pobytów (min. 1 tydzień).
 

Więcej o programie „Erasmus dla młodych przedsiębiorców”: http://www.erasmus-entrepreneurs.eu/index.php?lan=pl
Osoby zainteresowane stażem prosimy o kontakt:
Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”
partner projektu LivOrg: http://www.livorg.eu/pl/
tel. 22 830 98 03
e-mail: iped@kig.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września 2015 r.