Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Your development starts here

Your development starts here

Chcesz rozwijać swoją karierę w sektorze finansów, ale brak Ci doświadczenia zawodowego?

Program Letnich Praktyk w Citi Handlowy i Citi Service Center Poland to 2,5-miesięczna praktyka, podczas której zdobędziesz wiedzę i doświadczenie pod okiem indywidualnego opiekuna. Chcesz realizować ciekawe projekty w różnych obszarach (m.in. Bankowość, Finanse, IT, Marketing i wiele innych)? Aplikuj do 31 marca! 

Program Praktyk Letnich skierowany jest do studentów od trzeciego roku studiów. Podczas trwania programu uczestnicy mają okazję realizować ciekawe projekty, poznać specyfikę pracy w bankowości oraz zbudować kontakty zawodowe w Citi w Polsce (Citi Handlowy, Citi Service Center Polska, Dom Maklerski Citi Handlowy).
 
Każdy uczestnik programu zdobywa wiedzę i doświadczenie pod okiem indywidualnego opiekuna. Ponadto, studenci biorą udział w szkoleniu Orientation, podczas którego poznają historię, kulturę, organizację oraz zasady funkcjonowania Citi w Polsce. Oprócz tego uczestniczą w specjalnie przygotowanych dla nich szkoleniach oraz rozmaitych zajęciach integracyjnych. Na początku lipca dla praktykantów organizowany jest wyjazd integracyjny połączony z wolontariatem.
 
 
 
 
Dla kogo: studenci III-V roku studiów
Czas: 2,5 miesiąca
Rekrutacja: do 31 marca
 
 
W Citi Handlowy masz do wyboru odbycie praktyk w następujących departamentach i zespołach:
·         Bankowość Detaliczna
·         Bankowość Korporacyjna
·         Operacje i Technologie
·       Wsparcie, w tym marketing, komunikacja i PR, planowanie i strategia, wsparcie prawne, finansowe oraz z zakresu monitoringu zgodności
 
W Citi Service Center (Citibank International Ltd, Citibank Europe Plc) możesz odbyć praktykę w następujących obszarach:
·         Operacje Bankowe (Warszawa)
·         Operacje Bankowe (Olsztyn)
·         IT – Technologie
·         IT – Analiza
·      Wsparcie, w tym HR, marketing i komunikacja, wsparcie prawne, finansowe oraz z zakresu monitoringu zgodności
Uczestnicy Programu Praktyk Letnich zatrudnieni są na umowę o pracę i otrzymują wynagrodzenie. Po zakończeniu programu czeka na nich wiele możliwości rozwoju – w zależności od osiągnięć zdobytych w trakcie odbywania praktyk, a także etapu studiów, na którym się znajdują.