Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Wolontariat daje Ci radość? Chciałbyś zarazić wolontariacką pasją swoje otoczenie? Zastanawiasz się kim jest 14,5 % Polaków, które tak jak TY angażuje się w działania wolontariackie i chciałbyś poznać część z nich?

Wolontariat daje Ci radość? Chciałbyś zarazić wolontariacką pasją swoje otoczenie? Zastanawiasz się kim jest 14,5 % Polaków, które tak jak TY angażuje się w działania wolontariackie i chciałbyś poznać część z nich?

Spotkania Inkubatora adresowane są do pasjonatów wolontariatu - osób, które zaangażowane są w działania społeczne w Warszawie i mają one szczególne miejsce w ich życiu.

Podczas regularnych spotkań, wolontariusze będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dyskutować na ważne tematy związane z wolontariatem oraz wspólnie kreować nowe pomysły i realizować działania na rzecz promocji tej idei w Warszawie.

Do Inkubatora zapraszamy osoby aktywne i odpowiedzialne, które chciałyby poznać innych wolontariuszy, dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniem oraz wspólnie promować wolontariat.

Podczas pierwszego spotkania zamierzamy wzajemnie się poznać oraz zaplanować naszą współpracę. Wszystkich zainteresowanych udziałem w pierwszym spotkaniu Inkubatora prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod adresem http://www.wolontariat.org.pl/strona.php?p=1305&c=4967 i przesłaniu go na adres e-mail posrednictwo@wolontariat.org.pl do 24 lutego br.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu do Inkubatora zdecyduje treść przesłanego formularza. Wybrani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie 25 lutego br. (poniedziałek). W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Katarzyną Winiewską pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 23.