Czwartek, 24 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Wirtualny Dzień Otwarty w Banku BGŻ BNP Paribas

Wirtualny Dzień Otwarty w Banku BGŻ BNP Paribas

6 czerwca 2017 r. Bank BGŻ BNP Paribas organizuje Wirtualny Dzień Otwarty, podczas którego studenci będą mieli okazję porozmawiać ze specjalistami oraz odbyć wirtualny spacer po warszawskim i krakowskim oddziale banku.

Przekonaj się, dlaczego warto dołączyć do zespołu BGŻ BNP Paribas i poczuj się jak u siebie!

Jeśli jesteś ciekawy, jak wygląda nasza praca na co dzień, odwiedź nas podczas wirtualnego Dnia Otwartego. Już 6 czerwca od godziny 9:00 spotkasz nas na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Zarządzania. Będziesz mógł porozmawiać z naszymi pracownikami o praktykach i stażach oraz odbyć (za pomocą łazika) wirtualny spacer po naszych biurach w Warszawie i Krakowie.

W trakcie wycieczki zachęcamy do wchodzenia w interakcje z naszymi specjalistami – wystarczy, że zbliżysz się do wybranego pracownika i zadasz mu pytanie, a on chętnie Ci na nie odpowie.

Opowiemy o tym, jak wygląda praca w naszych warszawskich działach, odpowiedzialnych za obszar korporacyjny, Personal Finance, bankowość detaliczną, marketing, zarządzania zasobami ludzkimi oraz CSR. W Krakowie natomiast przedstawimy jednostki odpowiedzialne za IT, operacje oraz finanse.

Więcej informacji znajdziesz na www.bgzbnpparibas.pl/lazikiem-po-prace