Środa, 30 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Volvo Financial Services Project Internship

Volvo Financial Services Project Internship

to więcej niż praktyka studencka - to cenna możliwość rozwoju zawodowego u boku profesjonalistów z branży usług finansowych.

vs

Jest to prestiżowy program stażowy skierowany do studentów III, VI i V roku kierunków tj. ekonomia, finanse, rachunkowość lub zarządzanie. Firma VFS poszukuje czworga najlepszych studentów, którzy przez okres od 3 do 12 miesięcy będą aktywnie uczestniczyć w realizacji kluczowych projektów firmy. Dołączą oni do grupy wysokiej klasy specjalistów, z którymi pracować będą nad strategicznymi i operacyjnymi projektami z obszaru finansów, sprzedaży, nowych możliwości biznesowych i rozwoju produktów. Za staż otrzymają atrakcyjne wynagrodzenie.

Na proces rekrutacyjny składają się poniższe etapy:

  • Nadsyłanie aplikacji w języku angielskim do 7. listopada 2011 roku; szczegóły oferty: http://www.absolvent.pl/oferty-pracy/platny-staz-volvo-financial-services-project-internship-11724.
  • Preselekcja nadesłanych aplikacji: wyłoniona zostanie grupa osób, która weźmie udział w następnej fazie procesu rekrutacyjnego.
  • Assessment center: podczas warsztatów, które odbędą się 28. listopada 2011 roku w Młochowie k/Nadarzyna, uczestnicy rozwiążą zadanie typu case study. Ocenie podlegać będzie efekt i sposób pracy.
  • Indywidualne rozmowy z kandydatami.


Volvo Financial Services (VFS), jest firmą usługową, wchodzącą w skład Grupy Volvo. Zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług w obszarze: finansowania dla klientów, ubezpieczeń, operacji skarbowych, zarządzania nieruchomościami oraz usług pokrewnych.

Więcej informacji na temat programu VFS Project Internship można znaleźć na stronie: http://www.absolvent.pl/aktualnosci/platny-staz-w-volvo-financial-services-zainwestuj-w-swoja-przyszlosc-547