Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Unilever szuka młodych talentów

Unilever szuka młodych talentów

Program Praktyk Letnich w biurze głównym i fabrykach, Unilever Future Leaders Programme (Program Menedżerski) to trzy niezwykłe wyzwania jakie stawia przed studentami Unilever. Uczestnicy programów będą mieli szansę rozpocząć swoją karierę w firmie, po której produkty sięgają miliony ludzi, każdego dnia, na całym świecie.

Wszystkie 3 Programy firmy Unilever oferują studentom samodzielną koordynację swojego pierwszego projektu, poznanie specyfiki pracy w branży FMCG oraz sprawdzenie swoich możliwości w międzynarodowym środowisku. Praktyki w Unileverze to również szansa na współpracę z doświadczonymi specjalistami, którzy na co dzień kierują takimi markami jak Knorr, Lipton, Axe, Rexona, czy Dove. Programy gwarantują nie tylko realizacje ciekawych projektów i praktyczne szkolenia, ale także udział w imprezach integracyjnych czy w zawodach sportowych, jak również konkurencyjne wynagrodzenie.

W Programie Praktyk Letnich każdy z uczestników dostanie swój indywidualny projekt, nad którym  przez 3 miesiące będzie pracował pod opieką swojego menedżera. Program jest skierowany do studentów  III i IV roku niezależnie od studiowanego kierunku. Praktyki można rozpocząć w  różnych działach firmy: Marketing, Finanse, Customer Development (Sprzedaż), Zasoby Ludzkie (HR), IT, Logistyka oraz Badania i Rozwój (R&D).

Z kolei Factory Internship Programme umożliwi studentom odbycie praktyk w jednej z czterech fabryk firmy Unilever (Bydgoszcz, Katowice, Poznań, Banino).

Unilever Future Leaders Programme (Program Menedżerski) skierowany jest do studentów V roku oraz absolwentów uczelni wyższych do 12 miesiecy po ukończeniu studiów. Program koncentruje się na rozwoju umiejętności przywódczych i wiedzy specjalistycznej. Jego uczestnicy będą mieli okazję pracować w systemie rotacyjnym w różnych działach firmy m.in. marketingu, sprzedaży, finansów, logistyki czy HR. Takie doświadczenie umożliwi rozwój umiejętności osobistych, cech przywódczych oraz wiedzy zawodowej. Uczestnicy programu po 3 latach obejmują stanowiska menedżerskie w firmie.

Termin składania aplikacji na wszystkie trzy programy Unilevera obowiązuje do 5 kwietnia 2013 roku. Aplikacja znajduje się na www.unilever.pl/kariera

unilever join