Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Bank Pekao SA we współpracy z UniCredit Group ma przyjemność zaprosić do udziału w programie UniCredit MBA 2012.

Bank Pekao SA we współpracy z UniCredit Group ma przyjemność zaprosić do udziału w programie UniCredit MBA 2012.

Program skoncentrowany jest na bankowości detalicznej oraz zmianach zachodzących na rynkach finansowych w ostatnich latach.

 

almaProgram składa się z dwóch bloków tematycznych, prowadzonych przez wykładowców Alma Graduate School oraz menedżerów UniCredit. Główne obszary studiów to:

  • General Management (koncentracja na obszarach związanych z zarządzaniem organizacji);
  • Retail Banking and Finance (koncentracja na obszarach związanych z ryzykiem, satysfakcją klientów);

Dodatkowo uczestnicy studiów mają możliwość rozwijania umiejętności miękkich oraz kompetencji językowych (włoski i biznesowy angielski). Integralną częścią programu MBA jest również czteromiesięczny staż w ramach struktur UniCredit.

Czesne i stypendia: UniCredit MBA jest programem płatnym. Czesne wynosi 27,000 euro i pokrywa koszty studiów i materiałów dydaktycznych. Najlepsi kandydaci mogą liczyć na ufundowane przez Grupę UniCredit stypendia naukowe, które pokrywają do 100% kosztów studiów. Dzięki porozumieniu pomiędzy Alma Graduate School i UniCredit, studenci mają również możliwość uzyskania preferencyjnych pożyczek na poczet studiów w wysokości 10,000 euro.

Profil kandydata: Program MBA Retail stworzony został z myślą o młodych ludziach z całego świata, interesujących się bankowością detaliczną oraz rynkami finansowymi.

Kandydaci, do których kierowana jest oferta programu, to osoby z minimum 2 letnim doświadczeniem zawodowym (niekoniecznie z sektora finansowego) oraz zaawansowaną znajomością języka angielskiego.

UWAGA!

01.06.2012 w godzinach 12.00 – 14.00 w Novotelu Warszawa Airport (ul. 1 Sierpnia, 02 – 134) zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w prestiżowym spotkaniu z przedstawicielami Alma Graduate School, Banku Pekao SA i Grupy UniCredit. Podczas spotkania będzie możliwość zapoznania się z korzyściami płynącymi z udziału w programie MBA a także możliwość zadania pytań i poznania uczestników z poprzednich edycji.

W celu zapisania się na spotkanie, prośba o przesłanie maila na adres: karierapelnazycia@pekao.com.pl w tytule maila proszę wpisać „Spotkanie MBA 2012, Novotel Warszawa Airport”. Liczba miejsc w spotkaniu ograniczona.

Więcej informacji na temat programu stypendialnego znajduje się na w broszurze poniżej lub na stronie www.almaweb.unibo.it