Czwartek, 24 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / SZUKAMY LIDERÓW

SZUKAMY LIDERÓW

POLSKA RADA BIZNESU ZAPRASZA DO UDZIAŁU W PROGRAMIE KARIERA 2010 NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWYM PROGRAMIE PRAKTYK STUDENCKICH. UWAGA: TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY DO 24 MAJA!

DAJ SIĘ POZNAĆ!

Jeśli jesteś gotów by zmierzyć się z realnymi wyzwaniami, włączyć się w pracę organizacji, wyznaczać cele i konsekwentnie dążyć do ich realizacji to Program Kariera jest właśnie dla takich ludzi jak TY!

WZROST GOSPODARCZY DZIĘKI LEPSZYM PRZYWÓDCOM

Program Kariera to prestiżowy program praktyk studenckich organizowanych przez Polską Radę Biznesu, elitarną organizację największych polskich biznesmenów. To program, który kształci studentów i absolwentów wyższych uczelni do roli przyszłych liderów biznesu. Jego innowacyjna formuła daje szansę zdobycia doświadczenia u progu kariery zawodowej i zarobienia pieniędzy. Wszystkie praktyki są płatne! 

NIE CZEKAJ! TO MY CZEKAMY NA CIEBIE!

Rozwiąż jeden z trzech casów zamieszczonych na stronie www.prb.pl w zakładce Program Kariera a następnie wypełnij formularz rejestracyjny składając aplikację. Poza informacjami na swój temat (dane osobowe, wykształcenie, znajomość języków obcych itp.) podaj firmę, w jakiej chciałbyś odbyć staż. Możliwe jest wskazanie maksymalnie pięciu firm. Podczas procesu aplikowania zostaniesz poproszony o załączenie wcześniej rozwiązanego casu.


Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 maja 2010 r.


Zwycięska grupa 50 osób uzyska możliwość odbycia praktyk w największych polskich firmach, a 30 najlepszych laureatów pojedzie na wrześniowe warsztaty z udziałem członków Polskiej Rady Biznesu.

Szczegóły dotyczące zasad przystąpienia do Programu Kariera znajdziesz na stronie www.prb.pl w zakładce Program Kariera.

Dodatkowe informacje o Programie Kariera.

Najczęściej zadawane pytania.