Niedziela, 22 października 2017 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Studiujesz w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie lub Wrocławiu? Szukasz ciekawych wyzwań oraz szansy na zdobycie dodatkowego doświadczenia?

Studiujesz w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie lub Wrocławiu? Szukasz ciekawych wyzwań oraz szansy na zdobycie dodatkowego doświadczenia?

Dołącz do zespołu Studenckich Ambasadorów Danone 2012/2013!

Oferujemy:

  • samodzielne i odpowiedzialne zadania promocyjne w Twoim regionie,
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia z zakresu promocji, organizacji wydarzeń oraz budowania wizerunku firmy jako pracodawcy,
  • szansę bliższego poznania firmy Danone i jej pracowników,
  • wydarzenia integracyjne oraz praktyczne szkolenia wspierające realizowane aktywności,
  • udział w warsztatach z cyklu "Biznes w Praktyce",
  • skrócony proces rekrutacji do udziału w Programie Rozwoju Talentów.

Zadania:

  • promocja wydarzeń organizowanych dla studentów i absolwentów przez firmę Danone oraz oferty praktyk, staży i pracy (uczelnie, media społecznościowe, fora dyskusyjne, biura karier itp.),
  • reprezentowanie firmy Danone we współpracy z uczelniami, biurami karier oraz organizacjami studenckimi,
  • monitoring wydarzeń i rekomendowanie najbardziej efektywnych form promocji w Twoim regionie,
  • pomoc w organizacji wydarzeń promocyjnych (prezentacje, szkolenia, targi, warsztaty),
  • aktywne współtworzenie profilu Praca@Danone na Facebooku,
  • bieżąca współpraca z pracownikami firmy w obszarze budowania wizerunku firmy Danone jako pracodawcy.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy studentów:

  • III lub IV roku dowolnego kierunku (rok akademicki 2012/2013),
  • dyspozycyjnych kilka godzin tygodniowo (październik 2012 - maj 2013),
  • zainteresowanych obszarem promocji i budowania wizerunku jako pracodawcy,
  • aktywnie udzielających się poza studiami (mile widziani absolwenci organizacji studenckich,
  • korzystających na co dzień z internetu (w tym portale społecznościowe, fora dyskusyjne itp.),
  • posiadających wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,
  • komunikatywnych, otwartych i zaradnych,
  • pracowitych, dokładnych i terminowo wywiązujących się ze swoich zadań
  • swobodnie komunikujących się w języku angielskim.

Aplikacje na stronie: http://www.pracawdanone.pl/oferty-pracy/oferta/246.html