Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / STAŻE W INSTYTUCJACH KULTURY EDYCJA WIOSENNA 2011

STAŻE W INSTYTUCJACH KULTURY EDYCJA WIOSENNA 2011

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Wiosennej Edycji programu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy nt. funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.

nckOferta staży skierowana jest do studentów 3 - 5 roku studiów magisterskich, 3 roku studiów licencjackich oraz 1 - 2 roku studiów uzupełniających magisterskich na kierunkach związanych z kulturą (np. historia, historia sztuki, kulturoznawstwo, animacja kultury, bibliotekoznawstwo, dziennikarstwo, etnologia, archeologia, architektura, teatrologia, muzykologia, sztuki plastyczne, kinematografia) oraz do studentów szkół podyplomowych w zakresie zarządzania i animacji kultury, także absolwentów wymienionych kierunków, którzy nie ukończyli 28 roku życia.

Instytucja może powierzyć rekrutację stażysty Narodowemu Centrum Kultury lub skorzystać z możliwości przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi przez NCK stażystami. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniu 10 marca  2011 r.


Praktyki odbędą się w państwowych i samorządowych instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych oraz firmach prowadzących działalność związaną z obszarem kultury.


Termin odbywania staży w Edycji Wiosennej obejmuje okres od 21 marca do 30 czerwca  2011 r.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 7 lutego – 27 lutego 2011 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY STUDENTÓW ORAZ INSTYTUCJE, FIRMY, ORGANIZACJE POZARZĄDOWE DO UDZIAŁU W PROGRAMIE!!!


Dla najlepszych stażystów przewidziano bezpłatne warsztaty z zakresu zarządzania kulturą!


KONTAKT:

  • Regulamin programu stażowego, warunki rekrutacji stażystów i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.kursnakulture.pl
  • Szczegółowych informacji udziela p. Irmina Recka-Wyżga, iwyzga@nck.pl, tel. (022) 2 100 117