Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Smart Start! PwC rozpoczyna rekrutację na płatne praktyki dla najmłodszych studentów w ramach Programu WEX

Smart Start! PwC rozpoczyna rekrutację na płatne praktyki dla najmłodszych studentów w ramach Programu WEX

Tylko do 10 marca młodzi i ambitni studenci mogą aplikować do PwC na Program WEX. Są to płatne, dwumiesięczne praktyki, które odbywają się w miesiącach letnich. Program skierowany jest do studentów pierwszych lat studiów I stopnia, wszystkich kierunków.

PwC to czwarta najsilniejsza marka świata według badania Brand Finance, a jednocześnie zwycięzca w 3 rankingach Warsaw Busiuness Journal: doradztwa biznesowego, podatkowego oraz usług audytowo- księgowych. To firma, która ceni ludzi z pasją i energią, wspiera swoich pracowników i docenia osiągane przez nich wyniki. To miejsce idealne do rozpoczęcie swojej kariery zawodowej w biznesie i szansa na naukę od najlepszych ekspertów w branży. PwC posiada szeroką ofertę praktyk, więc młodzi mają okazję przekonać się jak wygląda praca w firmie.
To co wyróżnia ofertę rekrutacyjną PwC to Program WEX. To jedyny dostępny na rynku program płatnych praktyk dla studentów I i II roku studiów I stopnia. Podczas WEX uczestnicy zdobywają doświadczenie z różnych obszarów biznesowych przy projektach realizowanych dla firm z różnych sektorów gospodarki – ogromnych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych. WEX ma charakter rotacyjny. Podczas dwumiesięcznych praktyk jego uczestnicy pracują przy co najmniej dwóch projektach w różnych zespołach. Dzięki tej różnorodności studenci mogą liczyć na wszechstronny rozwój w krótkim czasie, a także rozbudować sieć profesjonalnych kontaktów, które staną się ich kapitałem w przyszłości. Unikatowa formuła programu zapewnia dobry i przemyślany start w przyszłą karierę.


Program WEX to najlepsza okazja do tego, żeby dowiedzieć się jak wygląda praca w międzynarodowej korporacji. To nie tylko szansa na zdobycie pierwszych cennych doświadczeń, ale przede wszystkich okazja do skonfrontowania planów i wyobrażeń dotyczących przyszłej kariery z praktyką. Podczas praktyk miałem szansę sprawdzić się w trzech zespołach PwC, dużo się nauczyłem, poznałem świetnych ludzi a dodatkowo wiem, w jakim obszarze czuję się najlepiej i w którą stronę kierować swoją ścieżkę kariery. – mówi Patryk Piekarski, uczestnik minionej edycji Programu WEX, obecnie praktykant w dziale Doradztwa Biznesowego PwC.


Program WEX jest organizowany przez PwC od 6 lat. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 80 najzdolniejszych studentów z całej Polski. Część z nich kontynuuje karierę w firmie. Praktykanci WEX oprócz nauki od najlepszych ekspertów z branży, mają zagwarantowane wynagrodzenie i dodatkowe benefity.


W tym roku praktyki w ramach Programu WEX odbędą się w biurach PwC w całej Polsce – Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. Wszystkich zainteresowanych studentów, którzy są na początku swojej akademickiej drogi, zachęcamy do aplikacji przez www.karierapwc.pl