Czwartek, 24 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Savills Graduate Programme

Savills Graduate Programme

Ile razy słyszeliście, że kluczem do sukcesu zawodowego jest wyjście poza schematy?

Uważamy, że klucz do sukcesu to nie wyjście poza schematy,a odrzucenie schematów.

Dlatego proponujemy Wam spersonalizowany program dla studentów IV i V roku studiów. Rekrutację młodych talentów rozumiemy jako obopólną inwestycję obu stron, której efektem jest długoterminowa współpraca. Idealni kandydaci będą gotowi całkowicie odrzucić schematy stawiania pierwszych kroków na ścieżce kariery. Jesteś jednym z nich?

Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w Savills Graduate Programme. Najlepszych kandydatów zaprosimy do 6-miesięcznego, prestiżowego, w pełni płatnego programu, którego efektem będzie stała współpraca. Szczególnie zachęcamy studentów IV i V roku studiów, którzy chcą realizować swoje cele zawodowe w obszarach:

  • Doradztwa w zakupie i sprzedaży nieruchomości komercyjnych
  • Wynajmu powierzchni biurowych
  • Wyceny nieruchomości

Ofertę programu kierujemy do wszystkich, którzy chcieliby związać swoją przyszłość z rynkiem nieruchomości komercyjnych, zarówno w obszarze agencyjnym, zarządzania nieruchomościami, jak i funkcji wsparcia- administracji, marketingu i finansów. 

Do 23 października czekamy na Twoją aplikację, którą należy przesłać na adres rekrutacja@savills.pl z dopiskiem Savills Graduate Programme.

Na pierwsze spotkanie w siedzibie firmy zaprosimy najlepszych kandydatów, którzy będą mogli porozmawiać z dyrektorami pionów o możliwości współpracy. Ostatnim etapem rekrutacji będzie Assessment Centre.

Wybrane osoby zaprosimy do współpracy już w listopadzie 2015, jesteśmy jednak otwarci na możliwość indywidualnego dopasowania daty rozpoczęcia programu.

Warunki formalne aplikacji:

Charakter naszej pracy wymaga od kandydatów bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, zainteresowania rynkiem nieruchomości komercyjnych oraz dostępności w wymiarze minimalnie 30 godzin tygodniowo.  Aplikację, w formie CV w języku angielskim, należy przesłać na adres rekrutacja@savills.pl z dopiskiem Savills Graduate Programme. Pod tym adresem mailowym można również zgłaszać wszelkie pytania związane z programem, na które z przyjemnością odpowiemy.