Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Rekrutacja do programu Ambasadorów CSR

Rekrutacja do programu Ambasadorów CSR

Liga Odpowiedzialnego Biznesu szuka aktywnych studentów i studentek, interesujących się odpowiedzialnym biznesem i chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Do 23 października 2011 na stronie www.lob.org.pl trwa rekrutacja do programu Ambasadorów CSR. Warto dołączyć do grupy młodych ludzi z całej Polski, którzy chcą promować CSR (odpowiedzialny biznes) na swojej uczelni.  

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to jedyny tak prestiżowy program skierowany do studentów w całej Polsce, daje możliwość: odbycia praktyk w firmach, uczestniczenia w szkoleniach, warsztatach dotyczących CSR, wzięcia udziału spotkaniach z praktykami, którzy na co dzień zajmują się społecznie odpowiedzialnym biznesem oraz pozwala na współpracę z organizacjami z całej Polski, jak również udział w projektach promujących CSR. LOB to też nowe znajomości ze studentami z całej Polski a dla najlepszych Ambasadorów CSR płatny STAŻ oraz inne nagrody.

W ubiegłorocznej edycji w LOB wzięło udział 25 Ambasadorów i Ambasadorek z 22 uczelni i 15 miast, m.in. z Lublina, Wrocławia, Łodzi, Torunia, Poznania, Warszawy czy Rzeszowa.

Zgłoś się już dziś! 

Więcej na www.lob.org.pl

Polubcie nas:

www.facebook.com/ligaodpowiedzialnegobiznesuLiga Odpowiedzialnego Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu realizowany we współpracy z Fundacją Kronenberga, Orange/Grupa TP, PGNiG oraz PwC. W roku akademickim odbywa się już 8. edycja projektu, którego głównym celem jest promocja i edukacja odpowiedzialnego biznesu na uczelniach w całej Polsce.

csr2