Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / PwC prezentuje pierwszy fabularny case - NanoShadow

PwC prezentuje pierwszy fabularny case - NanoShadow

Rekrutacja jaką znaliśmy do tej pory powoli przechodzi do historii. Zamiast zapraszać kandydatów na formalne rozmowy, firma doradcza PwC stworzyła fabularny projekt rekrutacyjny oparty na formule case story. W ciągu 2 miesięcy poprzedzających finałowy event rekrutacyjny kandydaci wciągani są do świata fikcyjnej firmy NanoShadow – śledzą wydarzenia i zbierają dane na jej temat, niezbędne do przeprowadzania audytu.

NanoShadow to fikcyjna firma stworzona na potrzeby projektu rekrutacyjnego PwC. Działa w branży nowych technologii, jej misją jest poprawianie jakości życia poprzez nanotechnologie. Prezesem firmy jest niespełna 29-letni, charyzmatyczny Jacek “Shadow” Szadowiak.
Kandydaci, którzy zgłoszą się do projektu, zostaną zaproszeni pod koniec października na kilkugodzinną grywalizację. Będą pracować w grupach, a ich zadaniem ma być przeprowadzenie audytu NanoShadow przed jej wejściem na giełdę.

Podczas finałowego eventu biuro PwC zostanie specjalnie zaaranżowane, aby wrażenie autentyzmu całej historii było jak największe. Powstanie przestrzeń do wewnętrznej pracy audytorów, a jedno z pięter zamieni się w siedzibę NanoShadow.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu zapraszamy do odwiedzenia strony: http://www.nanoshadow.com/