Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / PwC Business Case Project

PwC Business Case Project

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim projekcie biznesowym będącym symulacją pracy konsultantów zajmujących się doradztwem dla dużych firm i instytucji.

Podczas 2 miesięcy trwania projektu, który będzie odbywać się w czasie rzeczywistym, 30 studentów - członków grupy projektowej będzie rozwiązywać problem biznesowy zawierający elementy optymalizacyjne, rachunkowe oraz podatkowe. Uczestnicy zespołu będą także brać udział w spotkaniach z managerami, konsultantami oraz video konferencjach on-line.

Dzięki PwC Business Case Project można poznać charakter pracy doradców, typowe zagadnienia biznesowe oraz stosowane w konsultingu podejścia i rozwiązania metodologiczne. Jest to okazja by sprawdzić się w roli konsultanta i poznać różne ścieżki kariery: podatkową, audytową czy stricte konsultingową.

Projekt skierowany jest do studentów III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, III roku studiów licencjackich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów wszystkich kierunków studiów, zainteresowanych zagadnieniami związanymi z branżą konsultingową (audyt, doradztwo podatkowe, usługi doradcze).

Na najlepsze osoby czekają certyfikaty PwC Junior Professional oraz zaproszenia do kontynuacji współpracy z naszymi konsultantami na prawdziwych projektach w czasie praktyk w PricewaterhouseCoopers.

Od czego zacząć?

Formularz aplikacyjny znajduje się na stronie www.pwc.com/kariera. Będzie on dostępny od 22 lutego do 21 marca 2010 roku.

Osoby, które pozytywnie przejdą etap weryfikacji formularza zgłoszeniowego otrzymają zaproszenie na test numeryczny oraz test z języka angielskiego. Ostatnim etapem będzie krótka rozmowa telefoniczna.

 

Projekt realizowany będzie w okresie kwiecień-maj 2010.

 

Co warto wiedzieć?

Niepowodzenie w jednym z etapów rekrutacji do PwC Business Case Project nie ma wpływu na ewentualną, przyszłą rekrutację na praktyki w PwC w ramach standardowego procesu rekrutacjnego lub przyszłe edycje projektu.

Część PwC Business Case Project będzie odbywać się w Warszawie. Uczestnikom projektu, którzy studiują w innych ośrodkach akademickich zapewniamy zwrot kosztów transportu.

Partner projektu: BPP Professional Education

Patroni medialni: Gazeta Studencka, Studentnews.pl