Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Program Stena Recycling Internship

Program Stena Recycling Internship

to więcej niż praktyka studencka. To szansa zdobycia prawdziwego doświadczenia zawodowego poprzez aktywny i osobisty udział w realizacji kluczowych projektów firmy. Ważnym elementem Programu jest szansa na poznanie operacyjnej działalności firmy, także na poziomie zakładów recyklingowych, przyjrzenie się całemu procesowi od pozyskania odpadów do ich przetworzenia.

stenaFirma Stena Recycling poszukuje najlepszego studenta III-V roku studiów do działu Strategy&Improvements (po kierunkach technicznych lub po zarządzaniu).

Staż jest płatny, trwa 6-8 miesięcy. Odbywa się w Warszawie. Firma opłaca również mieszkanie w Warszawie, pomaga znaleźć zakwaterowanie oraz opłaca dojazdy do rodzimego miasta.

Program Stena Recycling Internship daje szansę na rozpoczęcie kariery zawodowej w wiodącej firmie recyklingowej w Polsce i w Skandynawii, ponieważ po zakończeniu Programu istnieje możliwość zatrudnienia. Uczestnicy Programu będą zaangażowani w projekty, w których będą współpracować bezpośrednio z grupą menedżerów zarządzających poszczególnymi pionami, a także z Dyrektorem Generalnym firmy oraz kolegami z innych krajów. Są to projekty strategiczne i operacyjne, o kluczowym znaczeniu dla firmy. Biorąc udział w Programie Internship, uczestnicy poznają standardy pracy międzynarodowej firmy o korzeniach skandynawskich, w której wysokie wymagania idą w parze z dbałością o pracowników i ich komfort pracy.

Proces rekrutacji na staż odbywa się poprzez stronę http://www.absolvent.pl/program-stena-recycling-internship. Aplikacje można składać do 08.01.2012.