Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Program stażowy Sales Consulting Trainee Programme w DB Schenker Logistics

Program stażowy Sales Consulting Trainee Programme w DB Schenker Logistics

Podczas ostatnich 3 edycji programu zostało przyjętych 37 stażystów, z czego 86 % po zakończeniu stażu otrzymało oferty pracy w firmie. Nie przegap tej szansy!

To już 4 edycja programu stażowego DB Schenker Logistics.

Sales Consulting Trainee Programme to innowacyjny program stażowy w obszarze sprzedaży, który  stawia na samodzielność i proaktywne podejście.

Stażyści przechodzą przez kompleksowy proces, który wdraża w sposób działania i uwarunkowania firmy, otrzymują dostęp do pełnego know-how i wsparcie doświadczonych osób. W czasie stażu mają możliwość uczestnictwa w rozwoju portfela usług DB Schenker Logistics, realizując samodzielnie projekty sprzedażowe. Nasz program odpowiada  na potrzeby studentów i umożliwia im szybki rozwój.

Sales Consulting Trainee Programme jest skierowany do absolwentów uczelni wyższych, minimum po studiach pierwszego stopnia (licencjat lub inżynier). Płatny staż w pełnym wymiarze godzin trwa 3 miesiące, a w ciągu jego trwania stażyści mają dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom, np. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Najlepsi mogą liczyć na zatrudnienie i  ścieżkę kariery w firmie.

Formularz zgłoszeniowy do programu stażowego