Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa to roczny program rozwojowy skierowany do absolwentów uczelni wyższych (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich). Udział w programie pozwala na zrobienie pierwszego kroku zawodowego osobom bez doświadczenia. W tym roku szukamy absolwentów do udziału w programie, realizowanym w różnych obszarach biznesu.

Zapraszam do udziału w rekrutacji na:

 

  1. Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Operacjach (sklepach Tesco) na terenie całego kraju. Jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska Kierownika Sklepu po ukończeniu programu.

 

  1. Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Centrum Dystrybucji Tesco w Gliwicach bądź Teresiniedo udziału szczególnie zapraszamy absolwentów kierunków logistycznych lub pokrewnych.

 

  1. Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Zakupów w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska kupieckiego lub wysokospecjalistycznego po ukończeniu programu.

 

  1. Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Finansów w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – program jest skierowany przede wszystkim do absolwentów magisterskich studiów wyższych na kierunkach finansów, bankowości, rachunkowości, ekonomii oraz zarządzania (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich). Program trwa 3 lata i pozwala zdobyć doświadczenie zawodowe oraz profesjonalne kwalifikacje w dziedzinie rachunkowości zarządczej (CIMA).

 

  1. Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Marketingu w Biurze Głównym Tesco w Krakowie - do udziału szczególnie zapraszamy absolwentów kierunków marketing i zarządzanie lub pokrewnych.

 

1.     Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Logistyki w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska kierowniczego po ukończeniu programu.

 

Szczegółowe informacje dotyczące programu i rekrutacji znajdziecie na Naszej stronie internetowej www.tesco.pl/kariera w zakładce „Programy menadżerskie i praktyki”.

Aplikacje należy składać poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się na Naszej stronie www.tesco.pl/kariera 

Rekrutacja na poszczególne programy potrwa do końca lipca 2014 r.

 

Program Rozwojowy Kariera Młodego Lidera:

 

Z myślą o tegorocznych maturzystach, studentach I bądź II roku studiów pierwszego stopnia przygotowaliśmy Program Rozwojowy Kariera Młodego Lidera pozwalający młodym, utalentowanym osobom zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia funkcji kierowniczej już w ciągu 4 lat Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz rekrutacji znajdziecie na Naszej stronie internetowej www.tesco.pl/kariera w zakładce „Programy menadżerskie i praktyki”. Aplikacje należy składać poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się na Naszej stronie www.tesco.pl/kariera

Rekrutacja na program potrwa do końca lipca 2014 r.