Wtorek, 29 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Program Praktyk Jesiennych

Program Praktyk Jesiennych

Zapraszamy do udziału w Programie Praktyk Jesiennych organizowanego przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych (Grupa Gemius).
Czas trwania praktyk - I semestr roku akademickiego 2011/2012.
 
Program Praktyk opiera się na realizacji konkretnego projektu - od analizy problemu, poprzez planowanie działania  i jego realizację aż do sporządzenia raportu. Udział w nim jest okazją nie tylko do zdobycia pierwszych szlifów zawodowych, ale również stwarza możliwość sprawdzenia swoich sił w międzynarodowym środowisku.
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertami praktyk na: www.gemiusacademy.pl/oferty-praktyk.html
 
Interaktywny Instytut Badań Rynkowych Sp. z o.o. (Grupa Gemius) jest agencją badawczą. Specjalizuje się w realizacji badań ilościowych w internecie. Firma łączy wiedzę z zakresu nauk społecznych oraz kompetencje w zakresie technologii informatycznych, którymi dysponuje firma Gemius.
Celem IIBR jest opracowywanie nowatorskich rozwiązań badawczych, które wykorzystujemy do formułowania odpowiedzi na pytania Klientów oraz wypracowywania rozwiązań poprawiających efektywność komunikacji marketingowej. Ponadto - dostarczając narzędzia do badań w internecie - pomaga firmom samodzielnie wykorzystywać informacje dostępne za pośrednictwem tego medium.