Niedziela, 20 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Program Menedżerski - Sprzedaż i Marketing w firmie Żywiec Zdrój

Program Menedżerski - Sprzedaż i Marketing w firmie Żywiec Zdrój

Chcesz poznać biznes od podstaw, mieć realny wpływ na kształtowanie nowych procesów i tworzyć z nami niestandardowe rozwiązania? Masz pasję i pragnienie, żeby rozwijać się i sięgać wyżej?Jeśli tak, nasz Program Menedżerski jest właśnie dla Ciebie!

Program realizowany jest w Działach Sprzedaży i Marketingu. Rolą pierwszego z nich jest rozwijanie biznesu poprzez tworzenie i realizację strategii sprzedaży. Nikt nie zna lepiej trendów rynkowych i konsumenckich! Sprzedaż zajmuje się też budowaniem długofalowych, partnerskich relacji z klientami. Dział Marketingu i PR natomiast zarządza portfolio produktowym oraz nieustannie pracuje nad jego rozwojem. Kolejne zadania działu to budowanie wizerunku firmy i marek, prowadzenie dialogu z otoczeniem zewnętrznym spółki oraz działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W trakcie programu otrzymasz możliwość poznania tajników działania wszystkich tych obszarów!

Podczas 18 miesięcznego, intensywnego programu będziesz miał okazję realizować ambitne projekty łączące obszary sprzedaży, marketingu, trade marketingu oraz pracy w rynku!
 
Już od pierwszego dnia otrzymasz wsparcie doświadczonego Mentora – jednego z menedżerów zarządzających firmą. Twój rozwój będzie oparty na aktywnym udziale w zróżnicowanych projektach w międzynarodowym środowisku, w kulturze otwartej komunikacji i dzielenia się wiedzą.
 
Szukamy ludzi odważnych, samodzielnych, nastawionych na intensywny rozwój i chcących podążać ścieżką menedżerską. Oczekujemy mobilności i biegłej znajomości języka angielskiego. Jeśli dodatkowo wyróżniasz się niestandardowym podejściem do rozwiązywania problemów, nastawieniem na rezultat i jesteś urodzonym liderem - nie wahaj się, aplikuj do Programu.
 
Na aplikacje czekamy do 11 stycznia, pierwsza edycja ruszy już w lutym!
 
Jeśli zadzwonimy do Ciebie bądź gotowy na kolejne kroki:
· testy analitycznego myślenia
· rozmowę kwalifikacyjną
· całodniowy Assesment Center oparty na realnych business case study
· spotkanie z Zarządem
 
Już sam proces rekrutacyjny pozwoli Ci rozwinąć umiejętności i zdobyć nowe doświadczenia!
 
Jeśli przejdziesz pomyślnie cały proces rekrutacji zapewnimy Ci 18-miesięcy intensywnego rozwoju oraz możliwość związania się z firmą na dłużej po pomyślnym ukończeniu Programu. Dodatkowo oferujemy m.in. preferencyjne warunki korzystania z zajęć sportowych.
 
Aplikuj do Programu klikając tutaj