Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Program Menadżerski dla Absolwentów Ekstraklasa organizowany przez Tesco Polska

Program Menadżerski dla Absolwentów Ekstraklasa organizowany przez Tesco Polska

Firma Tesco Polska Sp. z o.o. daje swoim pracownikom możliwość realizacji osobistych ambicji i pragnień, jednocześnie dbając o wybór właściwej ścieżki kariery oraz dalszy rozwój zawodowy. W roku 2008 Tesco uruchomiło po raz pierwszy Program Menadżerski EKSTRAKLASA skierowany do absolwentów uczelni wyższych.

Roczny program rozwojowy skierowany jest do absolwentów uczelni wyższych (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów). Udział w Programie pozwala na zrobienie pierwszego kroku zawodowego osobom bez doświadczenia.

W tym roku szukamy absolwentów do udziału w Programie, realizowanym w różnych obszarach biznesu.

Zapraszam do udziału w rekrutacji na:

  • Program Menadżerski Ekstraklasa realizowany w Operacjach (sklepach Tesco) na terenie całego kraju. Jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska Kierownika Sklepu po ukończeniu Programu. Rekrutacja na Program potrwa do 12 maja 2013.

  • Program Menadżerski Ekstraklasa realizowany w Dziele Zakupów w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska kupieckiego lub wysokospecjalistycznego po ukończeniu Programu. Rekrutacja na Program potrwa do 12 maja 2013.

  • Program Menadżerski Ekstraklasa realizowany w Dziele Finansów w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – Program jest skierowany przede wszystkim do absolwentów magisterskich studiów wyższych na kierunkach finansów, bankowości, rachunkowości, ekonomii oraz zarządzania (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów). Program trwa 3 lata i pozwala zdobyć doświadczenie zawodowe oraz profesjonalne kwalifikacje w dziedzinie rachunkowości zarządczej (CIMA). Rekrutacja na Program potrwa do 12 maja 2013.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na Program Menadżerski Ekstraklasa studenci i absolwenci znajdą na Naszej stronie internetowej www.tesco.pl/kariera w zakładce „Programy menadżerskie i praktyki”.

Aplikacje należy składać poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się na Naszej stronie www.tesco.pl/kariera.

Spotkania rekrutacyjne będą odbywały się w maju 2013 a Centrum Oceny zaplanowane jest na początku czerwca 2013.