Niedziela, 27 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Praktyki i staże / Praktyki studenckie w administracji rządowej

Praktyki studenckie w administracji rządowej

Program praktyk studenckich w administracji rządowej jest szansą dla studentów na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w interesujących i zróżnicowanych uwarunkowaniach administracji publicznej.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego promuje praktyki  w  ramach których można zdobyć nowe umiejętności, sprawdzić wiedzę zdobytą na studiach i nawiązać kontakty.

Praktyki w administracji to element rządowego programu zapowiedzianego przez premier Ewę Kopacz w expose. Od czerwca 2015 r. takie praktyki będą możliwe w ponad 1500 urzędów administracji państwowej (urzędy mają zgłosić przynajmniej jedno miejsce praktyk na każdych 20 zatrudnionych pracowników). Nad organizacją tych praktyk czuwa Szefowa Służby Cywilnej, minister w kancelarii Prezesa Rady Ministrów Claudia Torres-Bartyzel. Aktualna oferta dostępna jest pod adresem:  http://oferty.praca.gov.pl/.

Dodatkowe informacje o Programie znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów , a także na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z Działem Organizacji i Rozliczania Dydaktyki